Junior Děčín zůstává stoprocentní, na půdě Vaňova si s chutí zastřílel, když vyhrál vysoko 9:0. „Rozjížděli jsme se pomalu, po změně stran si kluci s chutí zastříleli. Jasně jsme ovládali hru a domácí neměli vůbec šanci. Je to pro nás velmi dobrý start do soutěže,“ pochvaloval si vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Česká Kamenice opanovala derby, když ve velkém vedru smetla Union Děčín 7:1. „Už se nám vrátili někteří hráči, krom úvodních minut jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Projevil se náš mladý tým, který měl v tom vedru více sil. Jsme spokojeni,“ podotkl trenér Pavel Mokráček. „Odjeli jsme pouze z dvanácti hráči. Tohle musíme hodit za hlavu a věřit, že v příštích zápasech to bude lepší a dostavíme se k nim v hojnějším počtu,“ hlesl vedoucí Unionu Libor Eichelmann.

Na první body čeká Benešov a Heřmanov. Benešov prohrál s Unčínem 4:5, Heřmanov pak doma 2:3 s Pokraticemi. „Je to škoda, byl to vyrovnaný zápas, nějaký ten bod jsme si zasloužili. Bohužel ve druhém poločase jsme dostali rychlé dva góly a pak už jsme nedokázali vyrovnat. Ale musím kluky pochválit, hráli dobře,“ zdůraznila Vladimír Vašák, asistent heřmanovského trenéra.

A jaký je program třetího kola? Benešov doma hostí Bezděkov, Heřmanov jede do Chlumce. Union na vlastním hřišti přivítá silné Křešice, Česká Kamenice hraje v Hostovicích a Junior Děčín hostí České Kopisty.