„Byla na nás vidět velká únava, dva dny předtím jsme hráli přátelák proti dorostu Varnsdorfu. Navíc jsme nebyli kompletní,“ hlesl vilémovský kouč Vlastimil Chod, který měl na lavičce jen brankáře Vaňáka.

Vilémov takřka hodinu držel otěže zápasu, vedl 2:0. Ovšem pak Děčín během pěti minut srovnal. Hostům pak vítězství vystřelil kanonýr Kučera, který proměnil penaltu a završil tak svůj hattrick. „Hrál se svižný a pohledný fotbal. Po hodiny hry jsme převzali iniciativu a srovnali skóre. Jen škoda penalty, fauloval tam mladý Carva. Opět jsme sehráli těžký zápas. Hráči předvedli dobrý výkon,“ pochvaloval si vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Děčín opět z pozice stopera dirigoval Petr Voříšek, který by měl být na jaře výraznou posilou v cestě za postupem do I.A třídy.

„Hodinu jsme hráli výborně, po dvou domácích gólech ale kluci ukázali morálku a nakonec vyhráli. Ukazuje to na dobrý charakter týmu,“ dodal Chod.

O víkendu čeká na oba celky další příprava, která bude generálkou na jarní boje. Děčín doma přivítá Krupku, Vilémov pak hraje proti FK Přepeře.

FK Junior Děčín – Stap Tratec Vilémov 2:3 (0:2)

B: Raymond, Vicány – Kučera 3 (1 z PK). R: Hrneček. ŽK: 2:0. Diváci: 50.

Děčín: Pojtinger – Raymond, Voříšek, Mottl, Kabátník – Carva, Šmalcl, Zahradník, Mezsároš – Vicany, Páša. Střídali: Studnička, Běloubek, Lhoták.

Vilémov: Dvořák – Hoke, Kurel, Jirchář, Filip, Novák – Zima, Hoke, Rybář, Šindelář, Kramer – Kučera.