První bodovou ztrátu zaznamenal Junior Děčín, který ve šlágru kola prohrál 0:2 na půdě druhých Křešic. A právě Křešice ho díky lepšímu skóre vystřídaly na čele tabulky. „Nebyli jsme kompletní, chyběl třeba kanonýr Vicany. V prvním poločase byly lepší Křešice. Po změně stran jsme se tlačili za vyrovnáním, ale dvakrát v dobré šanci selhal Lhoták. V závěru jsme přišli o vyloučeného Zahradníky, domácí přidali druhou branku. Neklesáme na mysli, chceme začít novou vítěznou sérii,“ razantně pravil vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Zklamání panuje v České Kamenici. Ta doma vedla po prvním poločase 3:1, přesto podlehla Pokraticím 3:4. „Je to zklamání. Přitom v prvním poločase to byl z naší strany dobrý výkon. Bylo to v rychlosti, byla tam kombinace, dalo se na to dívat. Po změně stran jsme se přizpůsobili hře soupeře. Ten hrál důrazně a nakonec utkání otočil. Je to velká škoda,“ hlesl kouč Kamenice Pavel Mokráček.

Heřmanov doma nastřílel tři branky. Se Svádovem ale remizoval, navíc nezvládl pokutové kopy. „Před utkáním bych ten bod bral. Musím uznat, že k nám zatím přijel nejlepší soupeř. Hrál rychle, kombinačně, dávali si to z jedničky. Ale naši kluci s nimi dokázali hrát vyrovnaný fotbal. Přelévalo se to ze strany na stranu. Jen škoda, že jsme nezvládli penalty,“ litoval asistent trenéra Heřmanova Vladimír Vašák.

Union Děčín doma nestíhal, s Mojžířem prohrál jasně 3:7 a je v tabulce předposlední. „Půl hodiny tam byla šance na úspěch, pak jasně kraloval soupeř. Potýkáme se s nedostatkem hráčů, špatnou tréninkovou morálkou a proto se nacházíme tam, kde jsme,“ hlesl vedoucí klubu Libor Eichelmann.

Bez bodu je stále Benešov, porážka 2:4 v Hostovicích je pro něj už osmou v sezóně. „Výsledek odpovídá, sice jsme vedli, ale to bylo všechno. Lepíme teď kádr jak se dá. Teď nás čeká derby s Heřmanovem, tak snad to zlomíme,“ doufá předseda klubu Miloslav Kougl.