Jílové se muselo obejít bez Michala Justa, ten podle Barilly chyběl nejvíc. „Jeho ztráta byla citelná. Ale každý zápas někdo chybí, nehrajeme ve stabilizované sestavě. Na začátku sezony tomu tak bylo, podle tohle pak vypadaly výsledky. Teď se trápíme," konstatoval Barilla.

Nejvíc ho štvalo, že jeho svěřenci k duelu nepřistoupili podle jeho představ. „Na soupeři bylo vidět, že se víc chce porvat o body. Vytušil, že nejsme v dobrém rozpoložení a od začátku byl lepší. Pro výhru zkrátka udělal maximum."

Bojan Dordić ve formě (vlevo) a v českolipské nemocnici (vpravo)
Zvrat v kauze Varnsdorf: Dordić leží v nemocnici s krvácením do mozku

Jílové propadlo ve všech směrech, kromě Justa mu chyběl na hřišti i Patrik Gaher. „Už je zraněný delší dobu. Je to další hráč, bez kterého nám to nejde. I tak se ale z toho marastu musíme vymanit. Sice máme po dvanácti zápasech patnáct bodů, už jsme měli i méně v minulosti v tomto období, ale teď to dobré není," uvědomoval si po utkání trenér FK Jílové.

Jak z toho ven? „Je to v hlavách, v přístupu. Vyhrajete jeden zápas a je lípe. Myslím si, že partu máme dobrou, tam problém nevidím. Spíš je potřeba si správně nastavit hlavy. A to nejen v zápase, ale i na tréninku."

FK Jílové - SK Černovice 1:3 (0:2). Branky: 80. Horyna - 16. a 66. Brooks Oscar Osang, 28. Holub. Rozhodčí: Krutina - Menšík, Schreiner. ŽK: 3:0. Diváci: 100.