Třetí Vilémov sehrál zajímavé utkání s prvními Louny. Domácí nehráli špatně, přesto prohráli 2:4. „Chtěli jsme protrhnout výsledkovou smůlu z konce sezony. Měli jsme šance, ale bohužel chyběla produktivita. Zato rychlonozí, technicky skvěle vybavení hosté prakticky do čeho kopli, to bylo v bráně, a svou výhrou a předvedenou hrou jasně prokázali své kvality s tím, že postup do divize si plně zaslouží. My jsme se třetím místem plně spokojeni,“ zhodnotil vše vilémovský manažer Libor Sklenář.

Jílové vyhrálo v Brné 4:1, skončilo nakonec dvanácté a má definitivní jistotu záchrany. „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Ale ze začátku to bylo trápení, nesedlo nám domácí hřiště. Po změně stran jsme ale přeci jen byli lepší a nakonec vyhráli. Ulevilo se nám, chtěli jsme soutěž zachránit. Kluci ukázali dobrý charakter a také to, že tu mají dobrou partu,“ pochvaloval si jílovský kouč Pavel Salava.

V klidu ovšem není Modrá. Ta prohrála v Perštejně 1:6 a spadla na čtrnácté místo. To může znamenat sestup. Ale také nemusí. „Z naší strany to byl asi nejhorší zápas sezony. V poločase jsme prohrávali 1:4, nebylo co řešit, dohrávali jsme o desíti. Bohužel jsme čtrnáctí, uvidíme, zda to bude stačit. Celkově se dá asi jaro hodnotit pozitivně. Myslím si, že nikdo od nás nečekal, že bychom se na jaře posunuli tak vysoko. A získali tolik bodů,“ shrnul vše kapitán a stoper Modré Martin Fejfar.

Stap Vilémov – FK Louny 2:4 (1:2) B: vlastní Suchý, Kučera – Lesniak 2, Soukup, Nykl. R: Oborník. ŽK: 1:1. Diváci: 125.
Vilémov: Vaňák – Luňák, Jirchář, Kurel, Hošek (79. Čuda) – Malec, Havel,Jindřich, Hoke, Buryánek – Kučera.

Brná – Jílové 1:4 (1:1) Branky: Demčenko (PK) – Vosecký 2, Just, Pícha. R: Průša. ŽK: 3:3. ČK: Florián (J). Diváci: 186.
Jílové: Smutný – Reichelt, Florián, Gaher, Vosecký – Kolář, Bílek, Feledi, Vait – Pícha, Just.

Perštejn – Modrá/Hrobce 6:1 (4:1) B: Krok 4, Filinger (PK), Salák – Polák. R: Flade. ŽK: 0:3. ČK: Čisár. Diváci: 150.
Modrá: Matějka – Uka, Fejfar M., Šmalcl, Vyhnal – Polák (52. Šotola )– Stožický, Čisár, Fejfar T. – Ahmed, Macko.