„Před zápasem jsme chtěli tři. Ale když v poločase prohráváte o dvě branky a hrajete o deseti, tak je ten bod asi dobrý,“ přiznal kouč Jílového Pavel Salava.

Domácí začali špatně, navíc brankář Vosecký dostal ve 22. minutě červenou kartu za faul na zkušeného Filingera . „Jirka to mohl vyhodnotit jinak. Ale předcházela tomu řada jiných chyb. Takže to nejde házet jen na něj. Hosté přijeli se zkušeným týmem, my začali bojácně a podle toho dopadla první půle,“ litoval.

Po změně stran ale domácí přidali a díky třem brankách v rozmezí dvanácti minut vyrovnali na 3:3. „Trochu jsme to překopali a hráli více na riziko. V závěru jsme mohli i vyhrát, byla tam tyčka. Penalty už jsou loterie,“ podotkl Salava, který musel nasadit hodně mladou stoperskou dvojici. „Chyběl Michal Just, který už příště bude. Takže ten střed obrany bude jiný, zkušenější,“ dodal Salava.

FK Jílové – Spartak Perštejn 3:3 (0:2) – na PK 3:4.

Branky: 49. Červenka, 58. Pícha, 61. Vait – 13. Dolejška, 39. Filinger, 50. Šebek.

R: Provazník. ŽK: 3:3. ČK: Vosecký – Nezbeda. Diváci: 80.

Jílové: Vosecký – Červenka, Vait (90. Horáček), Reichelt, Doubek – Farkaš (22. Smutný), Gaher, Feledi, Kudrna – Pícha, Kolář (77. Michalec).