Hattrickem se blýskl Patrik Havel, který tak vstřelil tři branky ve druhém utkání po sobě.

„Domoušice pro nás byly velkou výzvou. První poločas se hrál v rychlém tempu. Klíčové momenty se udály na konci prvního poločasu. Po skvěle sehraném rohu jsme šli do vedení, hosté navíc přišli o vyloučeného Exnera, který nesmyslně fauloval našeho brankáře,“ řekl Vlastimil Chod, kouč Vilémova.

„Po změně stran to hosté otevřeli. To byla voda na náš útočný mlýn. Skóre mohlo být i vyšší. Klukům děkuji za perfektní výkon,“ dodal spokojený Chod.

Kadaňští fotbalisté sbírají body jako jahody v zimě. I tak se stále drží kolem středu tabulky, což si před startem jara vytýčili jako cíl. O víkendu doma porazili po penaltách 2:1 Modrou.

„Mohli jsme prohrát o dva tři góly. Dva body jsou zlaté. Škoda, že jsme nedali ještě jeden gól, ale my těch šancí máme opravdu málo. Potřebujeme sbírat body, z pěti jarních zápasů jich máme jen pět. Čekali jsme, že jich budeme mít víc, i když na to, abychom hráli v horních patrech, teď nemáme. Spíš toužíme po nějakém klidu ve středu tabulky,“ vyjádřil se domácí střelec gólu Dominik Valenta.

To poslední tým tabulky spílal na špatnou koncovku. Dal sice díky Štorcovi první jarní branku, bod je ale, vzhledem k průběhu utkání pro Modrou málo.

„Co vám budu povídat. Jdeme pětkrát na branku. Zase to byl Omovie, který se do šancí dostane, ale neumí je proměnit. Hrozné je také to, co jsme dostali za gól. Zahrávali jsme tresťnák na půlce hřiště, skoro všichni běželi do vápna. Míč se odrazil, Valenta předběhl Šotolu a už to bylo. Domácí diváci se divili, že jsme poslední. Nic, budeme bojovat dál,“ pokýval hlavou Ladislav Michalec, šéf Modré.

Body se dělily v Modlanech, kam dorazilo Jílové. Tým z Děčínska po remíze 2:2 zvládl pokutové kopy a připsal dva body.

Trenér Ondřej Barilla ale nebyl s výkonem svých svěřenců moc spokojený. „Dva body samozřejmě dobré. Ale výkon nebyl dobrý. Lépe jsme paradoxně hráli ve Vilémově a Domoušicích, kde jsme prohráli. Relativně to byl vyrovnaný zápas. Pro diváka, vzhledem k bahnitému terénu ale asi nekoukatelný. V penaltách jsme měli větší štěstí. Výsledek je to jediné, co mě potěšilo,“ hořce se usmál jílovský trenér.