Podruhé v řadě hrál doma Vilémov. A opět z toho byly tři body. Proti Perštejnu na to stačila jediná trefa, kterou po čtvrt hodině vykouzlil Patrik Havel, aktuálně nejlepší střelec vilémovského souboru. „Hrál se otevřený fotbal, což nám vyhovovalo. Měli jsme hodně šancí, ale gólem skončila jen krásná střela Havla po parádní akci Buryánka,“ popisoval jediný gól zápasu vilémovský manažer Libor Sklenář.

Po změně stran už branka nepadla, tři body zůstaly ve Vilémově. „Zasloužené vítězství, jsme v první pětce, což je našim cílem. Věřím, že si kluci schovali góly na další zápasy,“ dodal Sklenář.

Bezkrevný výkon předvedla Modrá v Kadani. Výsledkem byla porážka 1:2 a setrvání ve středu tabulky s devíti body. „Zklamáním byla naše bojovnost a chuť se porvat o vítězství. Nebyli jsme kompletní, snažili jsme dobře bránit a vyrážet do rychlých kontrů. Škoda, že Ahmed v první půli neproměnil svůj nájezd. Takhle se ale o body nehraje,“ zlobil se stoper a kapitán Modré Martin Fejfar.

Dobrý výkon odevzdalo Jílové, které bylo v Krupce tamním fotbalistům důstojným soupeřem. Ale domů si veze porážku 1:2 a stále je na předposledním místě krajského přeboru. „Sehráli jsme asi nejlepší zápas na podzim. Bohužel jsme opět dostali dvě branky, kterým se dalo zabránit. A když už vyrovnáme, dostaneme hned po rozehrávce hloupý gól. Na druhou stranu nám chybí typický střelec. Je to škoda, ale věříme, že se to všechno co nejdříve obrátí,“ kroutil hlavou jílovský kouč Pavel Salava.

Stap Vilémov – Perštejn 1:0 (1:0) B: Havel. R: Průša. ŽK: 3:2. Diváci: 215.
Vilémov: Dvořák – Honců, Jirchář, Kurel, Jindřich – Rybář (62. Luňák), Zima, Havel, Vavroušek, Buryánek (82. Šindelář) – Kučera (77. Hoke).

Tatran Kadaň – Jiskra Modrá 2:1 (0:0) B: Karban, Janošík – Uka. R: Dočekal. ŽK: 1:0. Diváci: 70.
Modrá: Matějka – Uka, Fejfar M., Vaněk, Michalec – Sokol (76. Vyhnal), Fejfar T., Mayerhofer, Šotola – Ahmed, Stožický.

Krupka – FK Jílové 2:1 (0:0) B: Černý, Suchý – Bílek. R: Zitko. ŽK: 1:3. Diváci: 150.
Jílové: Smutný – Vait, Just, Gaher, Doubek – Farkaš, Šindelář, Feledi, Hošek – Bílek, Kolář.