Fotbalový Vilémov zajížděl na půdu prvního Mostu. Ještě v 70. minutě hosté vedli 1:0, pak ale favorit třemi góly zápas otočil a vyhrál 3:1. „Chybělo nám několik hráčů, přesto jsme podali velmi dobrý výkon. Škoda chyb v závěru, které nás stály body,“ litoval vilémovský manažer Libor Sklenář.

Hosty dostal do vedení šťastným pokusem Rybář. Jenže pak vyrovnal Benda a v závěru se dvakrát prosadil kanonýr Valenta. „Oba hráli dobře, mají divizní parametry. Mrzí nás to, minimálně bod jsme si zasloužili,“ dodal Sklenář.

Fotbalisté Jílového v Kadani dokázali dvakrát dohnat gólovou ztrátu. Ale nakonec stejně vítězství 4:2 slavil domácí Tatran.
„Bohužel jsme opět vyrobili několik velkých chyb v obraně. Soupeř byl hodně efektivní, z pěti střel dal čtyři góly. Je to velká škoda,“ litoval jílovský kouč Pavel Salava.

Ztráta mrzí o to víc, jelikož Kadaň patří ke slabším týmům v krajském přeboru. „Trochu nás zaskočilo, že se domácí od začátku zatáhli a čekali na naše chyby. Ale ty bohužel přišly, vlastně tak trochu hrajeme jako Sparta. Máme tam takové záchvěvy, ale pak zase hluchá místa,“ dodal Salava.

Modrá v neděli narazila na Srbice. Oba celky se musely popasovat s mokrým trávníkem, jelikož během zápase pršelo. Modrá díky špatnému závěru prohrála 1:3 a padla podruhé v řadě. „Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal. V první půli měly víc šancí Srbice. A nakonec proměnily jeden protiútok. Ve druhé půli jsme byli pro změnu aktivnější my, dokonce jsme vyrovnali. Pět minut před koncem Srbice udeřily asi z jediné šance ve druhém poločase a rozhodly tak o své výhře. Třetí gól daly už do otevřené obrany. Dnešní zápas byl o tom, jetsli dá jeden z týmů druhý gól. Bohužel pro nás to byly právě Srbice. Příští týden nás čeká derby v Jílovém, snad se nám bude dařit více, než poslední dvě kola,“ podotkl kapitán a stoper Modré Martin Fejfar. 

Mostecký FK – Stap Vilémov 3:1 (0:0) B: Valenta 2, Benda – Rybář. R: Rouček. ŽK: 3:2, 65 diváků.
Vilémov: Vaňák – Luňák, Šmalcl, Kurel, Hoke – Rybář, Zima, Havel (63. Šindelář), Vavroušek, Buryánek – Kučera.

Tatran Kadaň – Jílové 4:2 (1:1) B: Belej 2, Janošík, Hlavatý – Kolář, Doubek. R: Kloub. ŽK: 2:4, 60 diváků.
Jílové: Smutný – Reichelt, Michl, Vait, Doubek – Kolář (73. Farkaš), Šindelář, Gaher, Feledi – Bílek, Just (50. Hošek).

Jiskra Modrá – Srbice 1:3 (0:1) B: Ahmed – Koudelka 2, Jelen. R: Zitko. ŽK: 2:5, 150 diváků.
Modrá: Matějka - Uka, Fejfar M., Vaněk, Michalec - Fejfar T. - Stožický, Polák, Sokol (65. Mayerhofer) - Ahmed, Macko