Svěřenci Petra Voříška naposledy vyhráli na půdě celku Ervěnice Jirkov vysoko 6:0 a potvrdili dobrou aktuální pohodu. Na jaře ještě neprohráli „Tak lehké to určitě nebylo, kord v prvním poločase. Na Ervěnice jsme se celý týden připravovali, není to náš oblíbený soupeř, minulý rok jsme tam prohráli,“ připomněl děčínský kouč Voříšek.

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Zeman

Remízový stav zlomil ve 42. minutě Matoshi, po přestávce s chutí hrající Junior nasázel domácím dalších pět branek a drží zuby nehty druhé místo za vedoucími Dobroměřicemi. „Je vidět, že každý si uvědomuje svou pozici v týmu. Prokazuje se kvalita našich kluků a řešení jednotlivých situací. Klobouk dolů. Opět to byl hlavně týmový výkon,“ zdůraznil Voříšek.

Jeho tým má stejně bodů jako třetí Pokratice, na první flek ztrácí patnáct bodů. Voříšek moc dobře ví, že se Děčín nesmí utápět v euforii. „Všechno je pryč, tohle utkání už je pro nás pravěk. Na druhou stranu na tom můžeme stavět do dalších zápasů. Jedeme stále stejně, takže náročně. Kluci si musí uvědomit, že bojujeme za Děčín a za to, aby se tady hrála vyšší soutěž a aby k nám chodili ti nejlepší hráči. Proto musíme být neustále pod tlakem,“ dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...