Děčínský Junior doma ukočíroval čtvrtý Libouchec. Silného soupeře díky brance Řezníčka porazil 1:0 a je devátý. „Diváci viděli spíše boj než pohledný fotbal. První půle byla hodně vyrovnaná, po změně stran jsme měli více ze hry a dali vítěznou branku. Museli jsme bojovat až do konce, i díky tomu jsou tři body velmi cenné,“ pochvaloval si vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Rumburk i díky čtyřem brankám Chlady smázl Chuderov 6:0. Svěřenci Josefa Rákosníka vyhráli potřetí v řadě a jsou už jedenáctí. „Konečně hrajeme jako tým. Soupeř byl krom začátku horší, naše výhra byla zasloužená. Pokud se chceme udržet v soutěži, tak prostě musíme vyhrávat,“ řekl kapitán Jakub Chlada.

Po sedmi zápasech konečně vyhrála Česká Kamenice, která doma zaslouženě přehrála 3:1 Mojžíř. Díky třem bodům se trochu přiblížila středu tabulky. „Zasloužená výhra, mohla být i vyšší. Soupeř si moc vyložených šancí nevypracoval. Samozřejmě jsme rádi, že ta naše dlouhá série bez výhry skončila. Ale naše situace stále není dobrá. Teď prostě musíme prakticky pořád vyhrávat,“ zdůraznil Pavel Mokráček, trenér předposledního týmu v tabulce.

Celý poločas držel poslední Benešov krok s druhými Neštěmicemi. Po změně stran se ale domácí favorit rozstřílel a hosté si domů k Ploučnici odvezli výprask 0:6. „Celý poločas jsme byli domácím takřka vyrovnaným soupeřem. Po změně stran přišel nešťastný gól a pak už domácí kralovali. My jsme neměli nikoho na střídání, a to bylo taky znát. Klukům toho nemohu moc vytknout,“ pokrčil rameny předseda klubu Miloslav Kougl.