Junioři naposledy vydolovali všechny body v Bezděkově, k výhře 2:1 však nevedla vůbec lehká cesta. Tři body jim vystřelil kanonýr Marek Vicany. Ten už dal v sezóně 15 branek! „Chyběla nám lehkost, přizpůsobili jsme se hře domácích. Byla to upracovaná a vydřená výhra. Ale není každý den posvícení, jsou to tři cenné body,“ zdůraznil vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Dva body doma vydolovala Česká Kamenice, která po remíze 2:2 zvládla proti Bohušovicím lépe pokutové kopy. A v tabulce drží šesté místo. „Je to pro nás zisk, Bohušovice proti nám sehrály asi nejlepší utkání za tu dobu, co se setkáváme. Prohrávali jsme, soupeř byl lepší. Paradoxně jsme mohli v závěru rozhodnout. Ale i tak dva body určitě bereme, jsem spokojený,“ pravil trenér Kamenice Pavel Mokráček.

Nováček z Heřmanova rozhodně nenudí. Po dvou divokých zápasech (4:4, 5:4) přišla opět domácí remíza 4:4, tentokráte proti Českým Kopistům. Penalty ale lépe zvládli hosté, domácí tak brali jeden bod.

Bynov si může oddechnout. Alespoň prozatím. Tamní fotbalový klub Union Děčín na vlastním hřiště přehrál 3:2 silné Hostovice. Slaví první vítězství v sezóně, přesto zůstává předposlední. „Tři body s kvalitním soupeřem byly těžce vydřené, a to si jich více vážíme. Nejvíce se o ně zasloužil Jeřábek, který nastoupil se zraněním, ale na jeho výkonu to nebylo znát. Vyzdvihl bych ještě výkon Němce, který se srdnatě rval v útoku, dokud mu nedošly síly a Lohnického, který byl velmi aktivní. Všichni ostatní dřeli do úmoru a byli za to odměněni,“ řekl spokojený vedoucí týmu Libor Eichelmann.

Poslední Benešov si na hřišti Chlumce uřízl ostudu. Prohrál vysoko 0:9 a nadále má na svém kontě hrozivou nulu. „Měli jsme co dělat, abychom dali vůbec do kupy nějakou sestavu. Drželi jsme se tak hodinu hry, v závěru jsme ale odpadli a domácí nám to tam nasázeli. Je to teď špatné,“ hlesl předseda klubu Miloslav Kougl.