Heřmanovští nejprve doma porazili Žitenice 5:0. „Vyhráli jsme zaslouženě, ale začátek měli lepší hosté. Hodně nás napadali, my jsme měli tradičně vlažnější vstup,“ přiznal Radek Rojko, hrající trenér Heřmanova.

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Zeman

Skóre otevřel těsně před poločasem Dyrynk, po změně stran pak domácí nasypali hostům další čtyři kousky. „Myslím si, že po změně stran Žitenice trochu odešly a my už jsme byli lepší. Za tři body jsme samozřejmě rádi,“ usmál se.

V týdnu ještě Heřmanov dohrával utkání na půdě Českých Kopist. V divokém zápase se zrodila remíza 4:4, penalty pak lépe zvládl tým z Děčínska. „Je to ztráta. Vedli jsme 2:0, 3:2 a 4:3. Domácí pak srovnali z trestného kopu, byl to zbytečný gól. Alespoň jsme urvali penalty,“ zakroutil hlavou.

Celek, který hraje zápasy ve Fojtovicích, už asi nedožene třetí Hostovice, přesto prožívá velmi dobrou sezonu. „Co jsme se tak bavili, tak bychom měli mít nejvíce bodů v rámci I.B třídy v celé historii. Je pravda, že teď je v soutěži více týmů,“ přiznal. Heřmanov nastřílel 91 branek, dosáhne na stovku? „Můžeme se o to pokusit, los máme relativně dobrý. Hrajeme s Roudnicí B a Sebuzínem,“ dodal Radek Rojko.

Bláznivý zápas sehráli Malšovice, které nečekaně ztratili dobře rozehrané utkání v Trmicích. Svěřenci trenérů Floriána a Nováka přitom v poločase vedli 4:1. „První poločas byl ještě dobrý, vedli jsme a měli to relativně pod kontrolou. Jenže pak se zranil můj syn, rychle jsme dostali na 2:4 a už to jelo,“ nechápal kolaps svého týmu Josef Florián.

Trmice, které se na jaře neskutečně trápí, dokázaly v závěru vyrovnat na 5:5. Penalty pak lépe zvládly Malšovice. „Druhý poločas byl z naší strany strašný, opravdu. Jediné, co je pozitivní, jsou ty dva body,“ uzavřel vše Florián.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...