Šluknovští cestovali na Žatecko, konkrétně na hřiště Nového Sedla, kde byl výkop v 10.15. To znamenalo velmi brzký budíček. „Vyjeli jsme už v 6.30, což je velmi netradiční. Bohužel neustále přibývají zranění. Na utkání tak jelo pouze jedenáct hráčů a na střídačku pomohli hráči z béčka. Hned v úvodu se zranil další hráč, když Hoke spadl špatně na ruku. S vykloubeným prstem hned odjel do nemocnice a ukázalo se při operaci, že to je navíc zlomené a bude mít dlouhou léčbu a další zákrok. Přejeme brzké uzdravení,“ řekl Ladislav Čurgali starší, asistent šluknovského trenéra.

Fotbalisté Vilémova, ilustrační foto.
VIDEO: Blázinec ve Vilémově! Utkání musel dochytat hráč z pole

„Zápas se nám vůbec nepovedl, nedokázali jsme využít naše šance. Domácí hráli bojovně, s větším důrazem a šli štěstí naproti. To se jim vyplatilo a v utkání zaslouženě vyhráli. Odjeli jsme velmi zklamaní, tentokrát jsme nedokázali podat kvalitní výkon. Doufejme, že příště doma to bude lepší a opět potěšíme diváky vítězstvím,“ dodal.

Situaci v boji o záchranu si komplikuje Rumburk, který doma výkonem vůbec nepřesvědčil. „Chtěli jsme naplno bodovat, ale to se vůbec nepodařilo. Ervěnice své šance proměnily, my bohužel ne. Asii bylo znát, že jsme tohle utkání chtěli a hlavně měli zvládnout. Možná jsme byli v křeči. Teď je to pro nás postavení v tabulce daleko složitější, vůbec nevíme, kolik celků bude padat. V dalším kole nás čeká těžké a důležité utkání v Mojžíři. Musíme tam urvat tři body,“ má jasno Aleš Vavroušek, hrající manažer FK Rumburk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...