„Hosté se soustředili na bránění. Od začátku jsme měli převahu a bylo je otázkou času, kdy dáme první branku,“ připomněl manažer klubu Libor Sklenář.

Domácí už po poločase vedli 3:0, po změně stran přidali další čtyři fíky. Dvakrát se trefil Patrik Havel, který je se šesti góly nejlepším vilémovským kanonýrem. „Hosté neunesli tíhu porážky a v závěru hráli poměrně tvrdě. Někteří naši hráči si tak odnesli pěkné šrámy. Vyhráli jsme zaslouženě, závěrečná děkovačka s diváky byla opět krásná,“ dodal Sklenář.

Cenný bod urvala Modrá na hřišti silného Litoměřicka. Penalty sice nezvládla, i tak zavládla v její kabině spokojenost. „V prvním poločase byli domácí lepší, škoda, že gól dali po naší zbytečné chybě,“ přiznal kapitán a stoper Modré Martin Fejfar.

Po změně stran se hosté hnali za vyrovnáním. „Obraz hry se změnil, nám se díky důrazu ve vápně podařilo vyrovnat. Pak dostal brácha červenou, ale remízu jsme udrželi. Body opravdu bereme, domácí ukázali, že patří právem do horní poloviny tabulky,“ dodal.

Ve výsledkové krizi se zmítá Jílové. Ačkoliv na půdě Oldřichova opět neodehrálo špatný zápas, prohrálo 0:1. „Možná to bude znít divně, ale za celý zápas jsme vlastně neudělali chybu. Ani ten gól nebyl naší vinou. Opět jsme neodehráli vůbec špatný zápas, ale náš zmar v koncovce je opravdu velký. Nedáme ani penaltu. Zase z toho máte dobrý pocit, ale zase nemáme ani bod. Čekáme, že nám tam třeba spadne nějaká haluz. Ale ani to nepřišlo. Bohužel, je to pořád dokola. Herní projev není špatný, ale to nám není nic platné,“ kroutil hlavou jílovský kouč Pavel Salava.

Stap Vilémov – Horní Jiřetín 7:1 (3:0) B: Hoke 3, Havel 2, Zima, Rybář – Svoboda. R: Stupka. ŽK: 2:1. ČK: Flemmr (HJ). Diváci: 140.
Vilémov: Vaňák – Honců, Jirchář, Kurel, Luňák – Rybář, Havel, Vavroušek, Hoke, Buryánek (53. Šindelář) – Zima (61.Kučera).

Litoměřicko – Modrá 2:1 PK (1:0) B: Flégl – Mayerhofer. R: Provazník. ŽK: 0:4. ČK: T. Fejfar (M). Diváci: 120.
Modrá: Matějka – Uka, Fejfar M., Šmalcl, Michalec – Vaněk – Mayerhofer, Polák, Fejfar T. – Čisár (59. Stožický) Ahmed (87. Šotola).

Oldřichov – FK Jílové 1:0 (0:0) B: Sedláček. R: Průša. ŽK: 2:4. Diváci: 90.
Jílové: Smutný -Vait, Florián, Gaher, Doubek – Hošek, Šindelář, Feledi, Bílek – Kolář (48. Farkaš), Just.