„Soustředění se zúčastnilo 25 lidí, vše bylo povedené,“ pochvaloval si vilémovský manažer Libor Sklenář.

Účastník krajského přeboru, kterého od zimy vede nový trenér Vlastimil Chod, sehrál i jeden přípravný zápas. V hokejové přestřelce porazil Chrastavu (KP Liberecko) 6:4. „Dobrý zápas, hlavně na konci jsme měli převahu,“ poznamenal Sklenář.

Z kádru chyběl jen Filip a Honců, ostatní sedmnáct hráčů polykalo náročné tréninkové jednotky. „Nechyběly populární fotbalové kvízy a také soutěže o hodnotné ceny. Bylo jich více, například střelba do brány buzarem o mantinel, kterou vyhrál Čonka, střelbu na cíl pak Novák a dloubák na bránu z půle Vaňák. Oba dva sportovní kvízy vyhráli těsně „Nejstarší“ pod vedením Vaňáka. A v bowlingu si pak nejlépe vedli – Jindřich, Vaňák a Hoke. Družstva i jednotlivci, kteří peníze vyhráli, je jako vždy dali do hráčské kasy vedoucímu mužstva Kurelovi,“ podotkl Sklenář, který vzápětí dodal:

„Závěrem bychom touto cestou chtěli poděkovat výboru SK, celému realizačnímu týmu, všem sponzorům, panovi Kobrynovi a jeho kolektivu, který se o nás perfektně staral. Nakonec ale taky i všem hráčům za skvělý přístup k celé této náročné, ale zajímavé akci, která určitě opět stmelila náš fotbalový kolektiv a přinesla všem do běžného života i celou řadu zážitků, srandy a určitě bude dlouho zase nač vzpomínat.“