Vilémov to ale měl rozehrané na tři, ještě v 79. minutě vedl 3:1. „Docházely nám síly, navíc nás trochu poškodil sudí. V 71. minutě dal podle nás Bulejko regulérní gól na 4:1. Jenže rozhodčí nesmyslně odpískali postavení mimo hru a gól neplatil. Bulejko byl navíc za protesty vyloučený,“ kroutil hlavou Libor Sklenář, vilémovský manažer.

Zdroj: DENÍK/Jakub Vítek

Neštěmice přesilovku využily. V 79. minutě snížil míč dobře tečoval mladíček Rybyšár, pět minut před koncem sice Láchovu šanci zlikvidoval Vaňák na dorážku Martínka byl ale krátký. „Nutno říci, že především ve druhé půli jsme se většinou jen bránili, ale podnikali, stejně jako v první půli, smrtící a bleskurychlé brejky, ze kterých bylo mnoho šancí a také dvě branky. Výborně nám zachytal Vaňák, který vyřešil zkušeně mnoho zapeklitých situací před svou bránou,“ všiml si Sklenář.

Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu (Vilémov si užil v letošní sezoně už šesté penalty), který přivál druhý bod právě hostům. „Nakonec i ta remíza je pro nás úspěchem. Bod navíc za zvládnuté penalty je skvělý,“ dodal Sklenář.

Vilémov je v tabulce devátý, v dalším kole přivítá doma Slavoj Žatec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...