„Viktorka patří k nejkvalitnějším týmům v lize. Je to aspirant na postup. Má velmi kvalitní kádr a zkušené hráče. Už mají něco za sebou. Jsou velmi technicky zdatní, silní v kombinaci. Na druhou stranu je to pro nás zápas, kde můžeme porovnat své vzájemné kvality. Máme v kádru kluky, kteří by se postupně chtěli dostat výš. Tohle porovnání je vždy zajímavé. Určitě budeme chtít zahrát zápas na hranici našich možností. Nedáme soupeři nic zadarmo. Věříme, že když nám to sedne, můžeme uspět,“ říká varnsdorfský kouč David Oulehla.

Ten měl právě v Táborsku šťastnou ruku. Na obratu a výhře 2:1 se podíleli dva střídající hráči. Na 1:1 vyrovnal Šimon, v nastaveném čase vystřelil tři body zkušený Rudnytskyy. „Je to o tom, jak hráči pracují a jak vypadají na tréninku. Potom je nejdůležitější, jak to vše přeneseme do zápasu. Je možné, že budou změny v sestavě. Samozřejmě máme nějaké otazníky a nechci je specifikovat. Ovšem tohle bude úplně jiné utkání, než proti Táborsku,“ zdůraznil.

Druhá liga má díky termínovému skluzu nabitý program. S tím je také spojené častější testování. Trenér Oulehla má na to svůj názor. „Test musí být starý 48 hodin. Musím říct, že plně respektují vážnost situace, koronavir je velmi nebezpečný. Ale myslím si, že testování třikrát v týdnu je úplný nesmysl. Je to už krajně nepříjemné. Taková opatření se dostávají už za hranu. Nevím, zda lidi ve fabrikách chodí na test třikrát týdně,“ dodal na závěr.