„Soupeř určitě přijede v sobotu, takže bude odpočatý. A vůbec bych neřešil to, že je poslední. Viděl jsem všechny zápasy Třince. Jeho výkony neodpovídají postavení v tabulce. Čeká nás těžký soupeř, který posílil o tři hráče. My musíme tvrdě pracovat. Myslím si, že moc branek nepadne, může zase rozhodnout jedna situace,“ má jasno varnsdorfský trenéra David Oulehla.

Že by ale fotbalisté Varnsdorfu nesledovali tabulku a svoje postavení? „To je klišé, samozřejmě tabulku sledujeme. Ale rozhodně jsme nepropadli nějaké euforii. Naopak. Víme, co vedlo k tomu, že jsme tam, kde jsme. Tvrdá dřina, nechybělo potřebné štěstí. Kluci to moc dobře ví. V kabině je navíc pět zkušených hráčů, kteří kabinu uklidní,“ zdůraznil.

Třinec v minulém kole doma porazil Sokolov a připsal si první vítězství v sezóně. „Vím, že domácím se v této sezóně celkem daří, ale my se koncentrujeme pouze na náš výkon. Doufám, že nás první vítězství v sezóně nakopne a ve Varnsdorfu budeme bodovat,“ prozradil 26letý třinecký fotbalista Imrich Bedecs.

Varnsdorfský kouč má k dispozici takřka kompletní kádr. „Jen Pavlo Rudnytskyy se dává do kupy. Je to lepší, ale v neděli rozhodně nebude k dispozici,“ dodal Oulehla.
Zápas 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY startuje v Kotlině v neděli od 16.30. Už včera Ústí prohrálo ve Znojmě jednoznačně 0:3.