Severočeši jsou papírovým favoritem, varnsdorfský kouč David Oulehla si ale myslí úplně něco jiného. „Podle mě nás čeká nejtěžší jarní utkání. Fanoušci si myslí, že snadno vyhrajeme. Opak je podle mě pravdou. Bude to obrovsky těžký zápas. Vítkovice mají dobrou organizaci hry, slušnou defenzivu, vysoké hráče, dobrý přechod do útoku a nebezpečné standardní situace. Hráči to dobře vědí, věřím, že se na to připravíme. Bude to bolet, může rozhodnou jeden gól,“ zdůraznil Oulehla.

Aktuálně čtvrtý tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY by rád potvrdil tři body ze Sokolova, které i přes hektický závěr na hřišti Baníku vybojoval. „Za stavu 3:0 jsme šli dvakrát sami na bránu. Mohlo být hotovo. Problém byl, že jsme po první inkasované brance dostali za čtyři minuty další. Závěr pak byl hektický. Ale za body jsme rádi,“ vrátil se Oulehla k výhře 3:2.

Varnsdorf se tak posunul ještě blíže prvnímu triu, na třetí Hradec Králové ztrácí jeden bod. „Pro nás je to dobrý vstup do jara. Pardubice jsme mohli doma porazit, ale to bychom chtěli asi moc. A Sokolov? Nebudeme si nic nalhávat, tam se bude těžko vyhrávat, takže tři body jsou velmi cenné,“ pokračoval.

Zápas 19. kola druhé ligy startuje v neděli od 15 hodin ve varnsdorfské Kotlině. „Kádr je vlastně kompletní. Otazník visí nad stoperem Martinem Kouřilem, který byl v týdnu na vyšetření. Takže uvidíme,“ dodal David Oulehla.