Prvoligový favorit se dostal v prvním poločase do dvoubrankového vedení. V 18. minutě otevřel Jablonec skóre. Považanec našel kolmicí nabíhajícího Holíka, který na středu vápna přihrál Sýkorovi, pro kterého už nebyl problém varnsdorfského brankáře prostřelit - 1:0.

Pět minut před poločasovou pauzou poslal před branku ideální centrovaný balon Krob přesně na hlavu Považance, jablonecký středopolař pak bez problémů umístil míč do sítě na 2:0.

Liberec (v modrém) porazil Varnsdorf 2:0.
Oulehlu těší přístup. Před restartem nám to dodá sebevědomí, ví

Jen tři minuty po obrátce se ale jablonecká obrana rozestoupila před Baracem a ten pěknou střelou do horního růžku Hrubého branky snížil na 2:1.

FK Jablonec – FK Varnsdorf 2:1 (2:0)

Branky: 18. Sýkora, 40. Považanec - 48. Barac

FK Jablonec: Hrubý – Holík, Jugas (85. Štěpánek), Plechatý (46. Jeřábek), Krob (85. Peřina) – Hübschman (53. Pilík), Považanec (85. Breda) – Matoušek (68. Pleštil), Hämäläinen (46. Kratochvíl), Sýkora (68. Velich) – Chramosta (46. Jovović)

FK Varnsdorf: Samoel - Barac, Lehoczki, Kouřil, Heppner – Rudnytskyy, Kocourek, Bláha, Ondráček, Breda - Micovčák