Dva góly dali Firbacher a Rudnytskyy.

„Proti minulému zápasu, který jsme hráli v týdnu, nás výsledek samozřejmě těší. Je ale potřeba brát v potaz, že jsme hráli proti soupeři z nižší soutěže. I přesto jsem spokojený. Ukazovali jsme si věci, na kterých chceme pracovat, co potřebujeme zlepšit a kluci se to snažili přenést do zápasu,“ řekl varnsdorfský trenér Miroslav Holeňák.

"Bylo vidět, že se dnes nešetřili, i když bylo vedro. Toho přístupu si cením. Kluci se zlepšují, pracují na sobě, sehrávají se. A to je jedině dobře, protože jsme vlastně nový tým. Uvidíme, co přinese generálka v Teplicích. Ta nám nastaví zrcadlo," dodal kouč FK Varnsdorf.

Jablonec nad Nisou B, jenž nasadil dorostence a hráče na zkoušku, v minulé sezoně bojoval o záchranu v ČFL, což se mu nakonec podařilo. Přispěl k tomu i Ondřej Podzimek svými dvanácti góly, který se nyní připravuje právě s Varnsdorfem.

Mladí hokejisté Děčína na soustředění.
Mladí hokejisté Děčína si ještě před prázdninami dali soustředění

FK Varnsdorf - Jablonec B 6:0 (2:0)

Branky: 26. Firbacher, 36. Firbacher, 47. Kříž, 53. Hodek, 58. Rudnytskyy, 80. Rudnytskyy.

Varnsdorf: Vaňák – Zálešák, Kouřil, Kubista, Ambler – Michal, Samko – Stránský, Podzimek, Gembický – Firbacher. Náhradníci: Pešl, Švanda, Solomon, Simon, Kříž, Rudnytskyy, Hodek.

Jablonec nad Nisou B: Reiner – Malý, Svoboda, Vošahlík, Karban, Breda, Kubín, Diviš, Velich, Kubát, Gaši. Náhradníci: Kotlín, Hanzlíček, Phan, Kubík, Fidra, Jandura, Chládek, Stibor, Filip, Werani, Konda.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...