Oba týmy mají co napravovat, jelikož v prvním kole prohrály. Severočeši padli v Jihlavě, Žižkov ztratil dobře rozehraný zápas v Líšni.

Varnsdorfský kouč Pavel Drsek byl po prvním vystoupení svého týmu nespokojený. „Byl to typický první zápas. Nebyli jsme odvážní směrem nahoru, dostali dva hloupé góly. Chyběla mi tam větší vůle po vítězství. Chtěli jsme první utkání zvládnout, bohužel se nám to nepovedlo. S takovým výkonem a nasazením ale nemůžeme pomýšlet na body,“ zlobil se Ondřej Bláha, záložník Varnsdorfu.

Do Kotliny v neděli přijede Žižkov, který vede ex-varnsdorfský kouč David Oulehla. Bláha ale neřeší, jaký soupeř dorazí. „My chceme napravit utkání v Jihlavě a vyhrát. Je jedno, s kým budeme hrát. Na každý tým platí to, že budeme odvážní na balonu, nenecháme soupeři ani kousek prostoru a necháme na hřišti všechno, Když tohle splníme tak věřím, ze budeme úspěšní,“ má jasno.

„V týdnu jsme se zaměřili především na řešení útočných situaci, to nás trápí nejvíce. Máme kvalitní hráče, věřím, ze se budeme více prosazovat,“ dodal.

„Žižkov má na druhou ligu zajímavou ofenzivu, sice jim několik hráčů odešlo, ale pořád je to velmi kvalitní tým, který má i ligové zkušenosti," podotkl Pavel Drsek, kouč Varnsdorfu. 

Podmínky pro vstup na utkání FK Varnsdorf

Při vstupu na stadion musíte doložit jedno z následujících:

PCR test s negativním výsledkem provedený nejdéle 7 dní před utkáním

Antigenní test s negativním výsledkem provedený nejdéle 72 hodin před utkáním

Ukončeným očkováním ve lhůtě 14 dnů po aplikaci druhé dávky (prokázání certifikátem)

Proděláním nemoci SARS-CoV-2, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Všichni návštěvníci musí mít po celou dobu pohybu v Kotlině nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) nebo obdobný prostředek (například nanoroušku) s filtrační účinností minimálně 94%.