Hosté přitom na severu Čech vedli 2:0, když se trefili v úvodech obou poločasů, v 8. minutě to byl Suchan, ve 46. Laňka.

Svěřenci trenéra Davida Oulehli ale pak přidali, v 55. minutě je z penalty dostal do hry Kouřil a v 68. minutě vyrovnal na konečný stav 2:2 Daniel Novák.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 24. kolo:

Varnsdorf – Vyšehrad 2:2 (0:1).

Branky: 55. Kouřil z pen., 68. Daniel Novák – 8. Suchan, 46. Laňka. Rozhodčí: Machálek – Hájek, Podaný. ŽK: M. Kubista – Čvančara, Suchan. Diváků: 285

Varnsdorf: Samoel – Barac, Lehoczki, Kouřil, Heppner (56. Šimon) – Bláha, M. Kubista (46. D. Novák) – Rudnytskyy Kocourek, Ondráček (56. D. Breda) – Micovčák.

Vyšehrad: Otáhal – Šandera, Nitrianský, Kodr, T. Jablonský – Laňka (74. Alexandr) – Čvančara (74. Vejvar), Suchan (83. Zinhasović), Drobílek (83. V. Mareš), M. Černý – Bašić (46. Pouček).