Pro celek z krajského města to bylo první přípravné utkání, obnovená premiéra kouči Svatopluku Habancovi výsledkově vůbec nevyšla. V prvním poločase inkasoval dvakrát; oba góly padly v rozmezí tří minuty, kdy se trefili Usman a Lexa.

Hned zkraje druhé půle se trefil po Camarově přihrávce Nykrín a až pak se dokázalo prosadit Ústí, přesným střelcem byl Buneš. Další dva zásahy domácího celku kouče Ivana Kopeckého přidali Kouřil (po rohu) a Camara) V samém závěru porážku Army kosmeticky zkorigoval Čičovský.

FK Varnsdorf - FK Viagem Ústí nad Labem 5:2 (2:0). Branky: 23. Usman, 26. Lexa, 49. Nykrín, 73. Kouřil, 85. Camara – 69. Buneš, 88. Čičovský. ŽK: 36. Hudák – 55. Novotný, 87. Ščudla.
Varnsdorf: Pešl – Ambler, Kouřil, Kubista, Zálešák (64. Podzimek) – Kosař (46. Talha), Solomon (64. Solomon) – Rudnytskyy (28. Dufek), Lexa, Hudák (64. Vlk) – Usman (46. Camara). Náhradníci: Kubín, Vaňák.
Ústí nad Labem: Němec – Březina, Čítek, Novotný, Kodad, Kott, Richter, Černý, Tarasenko (32. Bouguetouta), Ščudla, Obasi.Náhradníci: Červenka, Samuel, Živo,Čičovský, Buneš, Kolář, Žežulka, Bouguetouta.