„První trénink byl takový hektický. Seznamuji se s hráči, jsou tady noví kluci. Věřím, že se zajedeme a postupně si to sedne,“ usmíval se Miroslav Holeňák, bývalý ligový obránce, který hrával za Zlín, Drnovice, Liberec nebo Slavii.

S týmem už není Adam Richter, brankář, který v poslední době odchytal většinu druholigových zápasů. Vousatý gólman se vrátil zpět do Jablonce.

Další odchody? Hušek je zpátky ve Spartě B, Šimon odešel už v zimě do České Lípy, Bína hlásí návrat do Liberce. V týmu už není ani útočník Velich.

Smlouvu do 30. června mají v klubu Heppner, Marek Richter, Kocourek a Dordič.

Brankář Martin Vaňák přivítal nového kolegu s rukavicemi. Z Boleslavi přichází na zkoušku Jáchym Šerák. Další nové tváře? Denny Samko (střední záložník z Hradce Králové), Tobiáš Svoboda (útočník z Mladé Boleslavi), David Ludvíček (pravý obránce z pražské Dukly), Dominik Kříž (střední záložník z Brna) a nebo Tomáš Majer (Ml. Boleslav).

Varnsdorf čeká první přátelský zápas příští středu, kdy se utká s Teplicemi. Dále ho čeká například Hradec Králové, Žižkov, Jablonec, Mladá Boleslav nebo Liberec B.