Severočeši nezvládli vstup do utkání, když byli horším týmem. Táborsko přetavilo svou aktivitu dvěma góly během jedné minuty, dvakrát se prosadil Svatek. Po změně stran museli hosté hru více otevřít, do šancí se ale dostávali domácí. Když po hodině zvýšil na 3:0 Kateřiňák, bylo prakticky hotovo.

„Prohráli jsme naprosto zaslouženě. Hodně mě mrzí, že jsme zklamali i výkonem. Měli jsme nějaký plán, ale ten jsme nedodrželi. Zbytečně jsme domácím odevzdávali míč, branky jsme jim vlastně sami darovali. Nebyl to vůbec dobrý výkon. Samozřejmě Táborsko má kvalitní hráče a hraje dobrý fotbal. Přesto si myslím, že jsme tady měli hrát úplně jinak a předvést úplně jinou hru. Po změně stran jsme to hodně otevřeli a riskovali. Bohužel nám tam vznikala okénka, ta porážka mohla být nakonec vyšší, Táborsko tam mělo další šance,“ smutně přiznal Miroslav Holeňák, trenér FK Varnsdorf.

Do Děčína přichází Zdravko Boškovič.
Děčín hlásí posilu! Zraněného Štěrbu by měl nahradit Bošković

Severočeši spadli ve vyrovnané tabulce na patnácté místo, vůbec jim nepomohly výhry Žižkova a Prostějova. „Tabulku vnímáme a samozřejmě výhry týmů, které jsou okolo, nám nepomáhají. Ale my se prostě musíme soustředit na sebe a na své výkony. V boji o záchranu je namočeno několik týmů, společně s Prostějovem máme nejhorší výchozí pozici,“ dodal.

FC Silon Táborsko – FK Varnsdorf 4:1 (2:0)

Branky: 24. a 25. Svatek, 58. Kateřiňák, 89. Osmančík – 84. Hodek. Rozhodčí: Hocek – Matoušek, Černoevič. ŽK: 0:1 (45. Polyák). Diváci: 911.

FK Varnsdorf: Vaňák – Zálešák, Kubista (C), Kouřil (77. Penc), Vlk (46. Adeleke) – Kříž (65. Podzimek), Polyák (77. Rudnytskyy) – Samko, Juzvak, Stránský – Vojta (65. Hodek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...