Dordić už ví, jaké to je střílet góly v nejvyšší soutěži, branku za brankou dává i ve druhé lize. V úterý chtěl střílet i na tréninku Varnsdorfu, ale ze střelné zbraně! „Bojan byl po zranění, trenér ho ale nepostavil v poháru na Slovácku, seděl i při následném druholigovém duelu v Táborsku. Na trenéra Holeňáka byl kvůli tomu vulgární, ten ho vyřadil ze sestavy. Dordić ale přišel na trénink, že bude trénovat. Když se ho realizační tým snažil odvést z tréninku pryč, mělo dojít na pěsti i na vytáhnutí nože a výhrůžky střelby," řekl Deníku zdroj, který si nepřál být jmenován.

Pro střelnou zbraň se měl Dordić vydat na ubytovnu. Tuto informaci se ale nepodařilo potvrdit.

Policie nechce ani říct, zda podala podnět k návrhu na uvalení vazby. Kontaktovat se nepodařilo ani děčínský okresní soud. Podle všeho je 28letý srbský fotbalista s bosenským pasem na svobodě a chce hájit svou pravdu.

„Policisté přijali oznámení o napadení na tréninkovém hřišti ve Varnsdorfu. Podle oznámení, v úterý krátce po desáté hodině dopoledne, po předchozí slovní a fyzické roztržce mezi jedním z fotbalistů a trenérem, mělo dojít ze strany hráče k ohrožování trenéra nožem. Přivolaní policisté podezřelého muže na místě zadrželi a následně umístili do policejní cely. Okolnosti celého případu jsou předmětem prověřování. S ohledem na počáteční stadium prověřování a probíhající úkony nemůžeme sdělit bližší informace," uvedla mluvčí děčínské policie Eliška Kubíčková.

Deník kontaktoval šéfa FK Varnsdorf Vlastimila Gabriela, který byl z celé zprávy rozčarovaný. Vyjadřovat k incidentu se nechtěl, čeká prý na podrobnou zprávu od policie. „Jeho návrat nepřichází v úvahu," odmítl, že by se ještě někdy problémový kanonýr do týmu vrátil.

Slovo problémový je na místě. Přestože je Bojan Dordič v rámci druhé ligy špičkovým hráčem a během léta se spekulovalo o jeho odchodu, žádný skutečný zájemce se ve Varnsdorfu nepřihlásil. Výrazněji měl možnost přestupu sondovat pouze jeden slovenský klub, i jeho zájem nakonec opadl. Jedním z důvodů mohou být i jeho charakterové vlastnosti, podle informací Deníku totiž působí na chod a život kabiny spíše negativně.