Severočeši byli hodně produktivní v prvním poločase. Skóre otevřel ve 22. minutě Schön. Ke konci úvodní dějství pak přišla parádní sedmiminutovka Varnsdorfu. Během této doby totiž hosté třikrát skórovali. Z penalty se trefil Kouřil, vytáhlý stoper přidal další gól po rohovém kopu. Na 4:0 zvyšoval zblízka Dordič.

Po změně stran se prosadil i třetiligový Slavoj, když Vandas potrestal hrubku ve varnsdorfské rozehrávce. Ten samý hráč mohl za deset minut přidat svou druhou trefu, jeho penaltu ale zlikvidoval pozorný Vaňák. Šance byly na obou stranách, ovšem další branky padaly do domácí sítě. Pátý gól Varnsdorfu obstaral zkušený Rudnytskyy, na 6:1 pro hosty upravil Schön.

Varnsdorf čeká další přípravný zápas v sobotu 12. února, kdy doma od 11 hodin hostí FK Přepeře.

Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf 1:6 (0:4)

Branky: 51. Vandas – 22. Schön, 32. Kouřil (pen.), 36. Kouřil, 39. Đorđić, 64. Rudnyckyj, 71. Schön. R: Krejsa – Kubr, Vyhnanovský. ŽK: Tokar - Dordič. Diváci: 30.

Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:7.

FK Varnsdorf: A. Richter (46. Vaňák) – Bína (46. M. Richter), Kouřil (46. Penc), Zbrožek (46. Hušek), Šulc – Lauko (46. Pajkrt), Bláha – Schön, Kocourek, Dordič - Rudnytskyy.