Svěřenci Pavla Drska stále čekají na první jarní vítězství na domácím trávníku. O výsledku rozhodl první poločas. Domácí šli v 31. minutě do vedení. Ondřej Kocourek si převzal míč na středu hřiště a rychlou přihrávkou do ulice vybídl nabíhajícího Patrika Schöna, jenž vyhrál sprinterský duel s Čechem, obešel Vízka a vsítil míč do odkryté branky.

Minutu před pauzu ale hosté srovnali. Votroci využili díru v obraně domácích a přihrávkou do ulice našli volného Davida Doležala, který srovnal na 1:1.

Po změně stran byl Varnsdorf aktivnější, ale pozorná hradecká defenziva už domácím žádný gól nepovolila. Varnsdorf zůstává jedenáctý s devětadvaceti body. Hradci skončila série výher, na svém kontě má ale 56 bodů.

FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 1:1 (1:1)

Branky: 31. Schön - 44. Doležal. R: Denev – Leška, Pečenka. ŽK: Schön - Kateřiňák, Čech, Novotný.

Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Kouřil, Hasil – Lehoczki, Bláha, Zbrožek (78. Ondráček), Rudnytskyy – Kocourek – Schön, Šimon (64. Velich).