Všechny čtyři branky padly v prvním poločase. Do vedení šli v 17. minutě hosté. Kozel sebral odražený míč před malým vápnem a poslal ho do brány. Jenže jen dvě minuty poté nechala obrana Dukly na chvilku neobsazeného Patrika Schöna, jenž z rohu šestnáctky přízemní střelou trefil přesně ke vzdálenější tyči a bleskově vyrovnal na 1:1.

Dukla zlobila díky rychlým brejkům  Při jednom takovém utekl po straně Buchvaldek, zbavil obránce a jeho centr na opačnou stranu pokutového území přetavil v gol hlavou Souček. A ještě do poločasu se klub z Julisky radoval potřetí Z dalšího rychlého protiútoku tentokrát obrana Varnsdorfu zapomněla na Ciencialu, který měl ve vápně čas zamířit a napálit balon pod břevno.

Po změně stran už se moc hezký fotbal nehrál. Varnsdorf se snažil utkání zdramatizovat, Dukla ho ale k větší šanci už nepustila.

Severočeši se tak po první bodové ztrátě na domácím hřišti propadli na šesté místo v tabulce.

FK Varnsdorf - Dukla Praha 1:3 (1:3)

Branky: 19. Schön – 17. Kozel, 24. Souček, 41. Cienciala. ŽK: Richter – Cienciala, Kozel. Rozhodčí: Raplík – Arnošt, Novák. Střely na bránu: 4:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:3. Držení míče (v procentech): 50:50. Diváci: 752. 

FK Varnsdorf: Vaňák – M. Richter, Kouřil, Zbrožek, Rudnytskyy (77. Pajkrt) – Bláha, M. Kubista (57. Hušek) – Schön, Lauko, Dordić – Velich (46. Ondráček).