Poté si již mohli všichni předškoláci a školáci vyzkoušet na deseti stanovištích nejen své fotbalové dovednosti pod dohledem profesionálních druholigových hráčů, trenérů mládeže FK Varnsdorf Zbyňka Přibyla a Jakuba Novotného a také okresního Grassroots trenéra mládeže Miroslava Zdražila. 

Poté si již mohli všichni předškoláci a školáci vyzkoušet na deseti stanovištích nejen své fotbalové dovednosti pod dohledem profesionálních druholigových hráčů, trenérů mládeže FK Varnsdorf Zbyňka Přibyla a Jakuba Novotného a také okresního Grassroots trenéra mládeže Miroslava Zdražila. „Nadšené děti zjistily, že fotbal je zábavou, kde v úplných začátcích nejde jen o samotnou kopanou, ale o všeobecný pohybový rozvoj, který je základem celoživotního zdraví a chuti hýbat se,“ řekl Pavel Hradiský.

„Nyní už je tedy jen na malých školácích a předškolácích, zda budou chtít sportovat a zařadit se třeba do našeho fotbalového klubu. Hlavně však na jejich rodičích, zda chtějí toto svým potomkům umožnit a poskytnout jim tak novou životní výzvu, zábavu i radost v kolektivu, smysluplné trávení volného času a mnoho dalších výhod,“ dodal Hradiský.

Na závěr celé akce obdržel každý ze zúčastněných kromě sladké odměny také volnou rodinnou vstupenku na utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi týmy FK Varnsdorf a FK Pardubice, které se odehraje v sobotu 21. září od 16.30 ve Varnsdorfu.