Zatímco varnsdorfská parta se vydá na stadion posílených třetiligových Přepeří, Ústí nad Labem zavítá na hřiště třetího nejlepšího celku nedohraného středočeského krajského přeboru do Komárova. Hraje se od 18:00.

„Pohár nechceme vypustit, ale je možné, že se do sestavy dostanou i někteří hráči z širšího kádru,“ řekl ústecký trenér Jiří Jarošík, který v páteční premiéře ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE dovedl Armu k bezbrankové domácí remíze s Varnsdorfem.

Varnsdorf se představí v Přepeřích. „My jsme první zápas sezony odehrát nemohli, neboť v kádru pardubické rezervy se vyskytl Covid-19. Teď se na první mistrovský zápas po půl roce moc těšíme. Všichni jsme prošli testy na koronu,“ prohlásil trenér celku z třetí ligy Josef Petřík.

fotbal Arma Ústí a Varnsdorf
FOTO: Derby nepřineslo vítěze ani gól. „Spravedlivá remíza,“ shodli se trenéři

„Mol Cup je pro nás také důležitý. Je pro nás motivací zahrát si opět proti ligovému týmu. Jako naposledy proti Zlínu. Určitě máme motivaci postoupit. Přepeře mají v týmu dobré hráče, jakými jsou třeba Pavlata, Nesvadba, nebo Martan. Mají dobře složen tým, nepříjemní jsou hlavně doma. Chystáme se na ně jako na ligový tým. Chceme postoupit. Očekáváme ale těžký zápas, a tak jsme na to pořádně připraveni,“ uvedl před středečním utkáním varnsdorfský trenér David Oulehla.

„V poháru je to vždy těžké, týmy z nižších soutěží se nahecují. Přepeře mají kvalitní tým, ale my se budeme soustředit sami na sebe, a určitě budeme chtít postoupit,“ dodal varnsdorfský brankář Adam Richter.