Poslední tým tabulky doplatil na špatnou koncovku. Na jaře tak zatím dal jedinou branku. V prvním poločase pálili šance Kučera, Zima, Kubr nebo Honců. Těsně před pauzou domácí zmrazil hostující Prieložný, který se prosadil po rohovém kopu, kdy za Hladíka uklidil odražený míč.

Ve druhé půli se domácí snažili vyrovnat, Kosmonosy ale dobře bránily a hubenou výhru udržely. V nastaveném čase navíc dostal červenou vilémovský Štefan. Vilémov tak opět odešel poražený. Na druhou stranu naznačil, že má na to, body sbírat. 

„Výborný začátek, hodně šancí, ale bohužel jedna standartka rozhodla o nezasloužené porážce našich barev. Kluci i v nekompletní sestavě bojovali, nelze jim nic vytknout, jen pochválit, s tím, že musí takto makat stejným způsobem i v dalších zápasech, až do konce soutěže a výsledky se určitě dostaví,“ má jasno Petr Jirásek, nový kouč Vilémova, který nahradil Vlastimila Choda.

Stap Tratec Vilémov - SK Kosmonosy 0:1 (0:1)

Branka: Prieložný. R: Šůma. ŽK: 4:1, 140 diváků. 

Vilémov: Hladík – Šmalcl, Jirchář, Verner, Musílek – Demeter (73. Štefan), Kučera, Honců, Rybář (80. Kabeláč), Kubr (82. Křivohlavý) - Zima.


Načítám tabulku ...