„Po Štětí nám na naší velkou marodku přibyl i náš "motor" Tonda Zima a v utkání to bylo hrozně znát. Soupeř byl po celé utkání dominantní, byli jsme pod velkým tlakem, ale dařilo se nám pozorně bránit. To, že jsme v 51. minutě vedli 2:1 byl takový fotbalový zázrak, který ale rychle zmizel. Hosté nám rychle vstřelili tři branky, otočili stav na 2:4 a pro nás byl zbytek utkání už jen trápením. V závěru nás ještě hosté třemi brankami dodělali. Do toho se zranili i Jirchář s Demeterem, a tak na poslední kolo nás budou muset, jako dnes, opět doplnit i kluci z B-týmu, za což jim děkuji,“ poznamenal Vlastimil Chod, kouč Vilémova. Ten je aktuálně předposlední.

Neratovice do zápasu ve Vilémově nastřílely pouhých 15 branek. Teď se jim koncovce hodně dařilo, aktuálně jsou sedmé. 

„Po gólu na dva-dva se domácí úplně sesypali. Myslím, že odešli fyzicky. My jsme ve stejném tempu pokračovali až do 93. minuty a nasázeli sedm branek,“ liboval si trenér Neratovic, který ocenil, že ani za nepříznivého stavu hráči nepanikařili a trpělivě kombinovali.

„Nejenže jsme si nahnali skóre, ale hlavně jsme měli radost z fotbalu. Do brankostroje se zapojili i kluci, kteří přišli z lavičky. Jsem rád, že když už jsme jeli takovou dálku, tak jsme si zápas takto užili. Výsledek je pro nás krásný,“ těšilo Pavla Janečka.

SK Stap Tratec Vilémov - FK Neratovice Byškovice 2:7 (1:1)

Branky: Kučera 2 - Šobr 3, Duch 2, Nerger, Bucha. R: Krupka. ŽK: 2:0, 160 diváků. 

Vilémov: Vaňák - Honců, Jirchář (58. Štefan), Verner, Šmalcl (46. Kurel) - Snášel - Demeter (75. Pácha), Kučera, Rybář, Kubr - Sodiq.