Kdo byste se chtěli zapojit, napište nám prosím na administrativa.2@slundecin.org či zavolejte na 724 802 690 naše skvělá kolegyně Michaela Bešťáková už s vámi domluví vše potřebné. Budeme opět obstarávat nákupy, léky a vše nejnutnější co bude potřebné.

Zároveň bychom rádi spustili systém online dobrovolnictví! Je mnoho lidí, kteří jsou nyní sami a rozptýlení by jim udělalo dobře. Pokud byste se chtěli stát naším online dobrovolníkem a předčítat v domově seniorů, hrát s klienty slovní fotbal po telefonu, uspořádali hudební vystoupení, vymysleli vlastní hru, která by mohla proběhnout i bez vzájemné přítomnosti, nebo si jen chtěli telefonovat a vyslechnout si, jak se daří těm na "druhé straně drátu", pište nám taky. Kreativitě se meze nekladou a vaše vlastní nápady vřele uvítáme!

Situace je hodně jiná než při první pandemické vlně, je možné, že vás všechny nevyužijeme, každopádně budeme moc rádi připraveni na to, co nás možná čeká… Mít tedy v zásobě dobrovolníky, u kterých si budeme jisti, že je v případě potřeby můžeme nakontaktovat.

Doufáme že se vám daří dobře, okolnostem navzdory si umíte hledat potěšení v maličkostech a opatrujete si své vnitřní zdroje.

Velice si vážíme vaší aktivity a touhy pomoci! Přejeme vám, abyste ve zdraví a klidu ustáli tuto nelehkou dobu.

Za tým Slunečnice Doubravka Dostálová