Hledáme výrobce, řemeslníky i umělce, kteří sdílí myšlenku společné propagace regionálních produktů a jejichž výsledkem jsou nejen zajímavé výrobky, ale i kvalitní služby. Pomozte nám rozšířit nabídku regionálních produktů a zážitků, jež jsou dobrou reklamou a oblíbenými suvenýry pro České Švýcarsko.

Přihlaste svůj produkt do jarního kola certifikace značkou „Českosaské Švýcarsko regionální produkt ®“! Od roku 2010, kdy značka vznikla, se zapojilo již 42 regionálních výrobců a 12 provozovatelů zážitků.

Memoriál Rosti Čtvrtlíka.
Na děčínském gymnáziu proběhlo oblastní kolo Memoriálu Rosti Čtvrtlíka

Certifikace garantuje původ výrobku v regionu, jeho kvalitu, jedinečnost a šetrnost k životnímu prostředí, dlouholetou tradici. Roli hraje i podíl ruční práce, místních surovin a výjimečné vlastnosti. Cílem značky je zviditelnit region, propagovat zdejší aktivní výrobce i provozovatele turistických zážitků.

Termín přijímání žádostí je do 13. 4. 2020. Více informací: Dana Štefáčková, MAS Český sever, z.s. Email: stefackova@masceskysever.cz, tel. 702 117 891

Více o tom, co značka obnáší, jaké podmínky je nutné splnit se dozvíte tady: https://www.masceskysever.cz/regionalni-znaceni-vyrobku-a-zazitku/

Dana Štefáčková

Jubilejní 60. ples hasičů v Mikulášovicích.
Velitel mikulášovických hasičů oznámil na plese zásnuby