Chtěli bychom aspoň touto cestou poděkovat všem anonymním dárcům, kteří nám nepravidelně posílají na účet částky v řádech stokorun. Bereme tuto dobrovolnou aktivitu návštěvníků Trianglu jako poděkování za naše aktivity a především za údržbu vyhlídkové plošiny ve Vysokém lese.

Vážíme si přízně všech návštěvníků, kteří toto místo navštíví a spokojeně odejdou, aniž by po sobě zanechali nějaké stopy. Jsme přesvědčeni, že takových návštěvníků je drtivá většina. Bohužel někteří jedinci stále nechápou, jak se mají na veřejných místech chovat, natož aby si vážili dobrovolné práce jiných.

Obdrželi jsme upozornění od jednoho návštěvníka, že je na Trianglu plno odpadků. Přitom den předtím tam nebylo nic, jak potvrdilo nezávisle na sobě několik jiných návštěvníků. Je tedy zřejmé, že se nejedná o zanedbání svozu odpadků z naší strany, ale bohužel o nájezd nějaké partičky "vejpitků".

Nejenže byly plné koše, ale nepořádek byl i kolem ohniště. Bohužel se to nestalo poprvé. Náš řidič čtyřkolky odpadky sice obratem odvezl, ale nejsme žádná svozová služba ani popeláři, abychom jezdili pro odpadky několikrát během týdne.

Chceme tedy znovu vyzvat všechny návštěvníky, aby si vzniklý odpad po sobě odnášeli, jak je ve slušné společnosti zvykem.

Triangl Markvartice