Žolík je asi 6 měsíců starý kocourek, nalezený v Děčíně. Je hodný, mazlivý, momentálně v léčbě s abcesem.

Petty.Zdroj: Městský útulek DěčínPetty byla společně se sourozenci a rodiči údajně nalezena v Děčíně - Březinách u drážního domečku, kde celá rodinka, včetně tří koťat (různého věku) seděla a čekala, až je někdo odnese. V domku už pěkně dlouho nikdo nebydlí… Do útulku dopraveni všichni v řádně oblepené krabici. Kočky dospělé velmi dobře živené, žádné blechy, zvyklé na kontakt s člověkem. Dvě koťata rýmu, jedno bez oka… Dle našeho úsudku se prostě opět někdo elegantně zbavil celé rodiny.. Petty je asi 5 měsíců, je to mazel, vychovaná a zvyklá na manipulaci. Čeká ji chirurgické odstranění zbytku oka, které jí zůstalo… 

Sora.Zdroj: Městský útulek DěčínSora byla společně s koťaty a pravděpodobně otcem koťat údajně nalezena v Děčíně - Březinách u drážního domečku, kde celá rodinka, včetně tří koťat (různého věku) seděla a čekala, až je někdo odnese. V domku už pěkně dlouho nikdo nebydlí… Do útulku dopraveni všichni v řádně oblepené krabici. Kočky dospělé velmi dobře živené, žádné blechy, zvyklé na kontakt s člověkem. Dvě koťata rýmu, jedno bez oka… Dle našeho úsudku se prostě opět někdo elegantně zbavil celé rodiny… Soře jsou 1-2 roky, je hodná, zvyklá na manipulaci. 

Takeo.Zdroj: Městský útulek DěčínTakeo byl společně se Sorou a koťaty údajně nalezen v Děčíně - Březinách u drážního domečku, kde celá rodinka, včetně tří koťat (různého věku) seděla a čekala, až je někdo odnese. V domku už pěkně dlouho nikdo nebydlí… Do útulku dopraveni všichni v řádně oblepené krabici. Kočky dospělé velmi dobře živené, žádné blechy, zvyklé na kontakt s člověkem. Dvě koťata rýmu, jedno bez oka… Dle našeho úsudku se prostě opět někdo elegantně zbavil celé rodiny… Takeovi jsou dva roky, je to též klidný kocour, zvyklý na kontakt s lidmi.

Lucka.Zdroj: Městský útulek DěčínLucka je krásná, asi 6-8 týdnů stará kočička, která byla nalezena se sourozenci v Děčíně - Bělé.
Soft.Zdroj: Městský útulek DěčínSoft je asi 6-8 týdnů starý kocourek, který byl nalezen se sourozenci v Děčíně - Bělé. 

Zinga.Zdroj: Městský útulek DěčínZinga je asi 6-8 týdnů stará kočička, která byla se svými sourozenci nalezena v Děčíně - Bělé. 

Žužu.Zdroj: Městský útulek DěčínŽužu je asi 6-8 týdnů stará kočička, která byla společně se sourozenci nalezena v Děčíně - Bělé. 
Městský útulek Děčín
Adresa útulku je Pod Chlumem 408, Děčín. Telefon 605 801 617. Otevřeno: úterý až neděle 9 – 12 a 13 – 17 hodin.
Aktuální nabídku zvířat sledujte také na facebooku děčínského útulku.