Předchozí
1 z 13
Další

Lagherta

LaghertaZdroj: Městský útulek Děčín

Lagherta je krásná kočička, nalezena 2. června 2023 v Jílovém v ulici U potoka. Lagherta se tam zdržovala hladová a vyhublá u domků, její koťata byla v korytě Jílovského potoka a hrozilo jim utonutí. Lagherta je starší, odhadem jí je přes 5 let. Při veterinární prohlídce měla uši zdevastované ušním svrabem a ve vnitřku uší má malé útvary. Je hodná, mírná a mazlivá. Lagherta je v dočasné péči u paní Faktorové. Nabídky na domov volat na tel. 604 483 164 denně po 16. hodině.

Evík

EvíkZdroj: Městský útulek Děčín

Evík je asi 5let stará kočička, nalezena 12. června 2023 v Děčíně. Evík je velmi milá, kontaktní a mazlivá kočička. Čeká jí kastrace, a pak může do nového domova. Hodí se do bytu, i k domečku se zahradou v lokalitě bez silničního provozu.

Anuška

AnuškaZdroj: Městský útulek Děčín

Anuška je asi 6 týdnů stará kočička, která byla s bráškou nalezena 20. června 2023 ve Weberově ulici. Sourozenci byli hladoví, vrhli se na baštu, takže jsou krásně ulepení, jak je na fotu vidět. Anuška je milá, kontaktní.

Bobeš

BobešZdroj: Městský útulek Děčín

Bobeš je asi 2 měsíce starý kocourek, nalezený 23. června 2023 se třemi sourozenci v zahrádkářské kolonii v Děčíně 6. Bobeš je trochu bojavý, asi nejvíce z celé party. Dá se vzít ale do ruky. Je to mimčo, které potřebuje čas a trpělivého člověka. Je čistotný.

Honzík

HonzíkZdroj: Městský útulek Děčín

Honzík je asi 2 měsíce starý kocourek, nalezený 23. června 2023 se třemi sourozenci v zahrádkářské kolonii v Děčíně 6. Honzík je trošku vystrašený, ale nechá se vzít bez problémů do ruky a nevadí mu mazlení. Potřebuje trošku čas a mazlení. Je čistotný.

Pavla

PavlaZdroj: Městský útulek Děčín

Pavla je asi 2 měsíce stará kočička, která byla nalezena 22. června 2023 v zahrádkářské kolonii v Děčíně 6. Pavla je trošku vyplašená, ale dá se bez problémů vzít do ruky a pomazlit. Chce to trpělivého človíčka. Je čistotná.

Adrianka

AdriankaZdroj: Městský útulek Děčín

Adrianka je asi 2 měsíce stará kočička, která byla nalezena 21. června 2023 v zahrádkářské kolonii v Děčíně 6. Adrianka je trošku vykulená, ale nechá se vzít do ruky na ošetření bez problémů. Rychle si zvykne.

Bond

BondZdroj: Městský útulek Děčín

Bond je starší (asi 8 a více let) kocourek, který byl nalezený 21. června 2023 v Kamenickém Šenově. Bond je velmi vyhublý, je to kostřička potažená kůží. Srst má prořídlou, po těle má vylysalá místa. Když byl mladý, muselo to být nádherné zvíře. Jinak je to velmi přítulný a mazlivý chlapík.

Albert

AlbertZdroj: Městský útulek Děčín

Albert je nádherný statný mladý kocourek, který se zhruba 4 dny pohyboval po Litoměřické ulici v Děčíně III. K nám dorazil 25. června 2023. Údajně se měla nám neznámá majitelka odstěhovat, a kocoura tam nechat. Albert je dobře živený, má 4 a půl kg. Je mazlivý, klidný a pohodový. Pravděpodobně žil v bytě. Odhadem mu jsou 1 - 2 roky. Podle tvaru hlavy to vypadá na křížence nějakého orientálního plemene.

Kačenka

KačenkaZdroj: Městský útulek Děčín

Kačenka je asi 7 týdnů stará kočička, která byla se sourozenci odložena 24. června 2023 v krabici ve Starých Křečanech. Pan starosta se s námi ihned spojil, a partu koťátek přivezl a svěřil jí do péče našeho útulku. Koťátka jsou zvyklá na člověka, a čistotná. Doufáme, že dotyčný, který se jich takto zbavil, si pro příště nechá kočku vykastrovat, aby nemusel pokoutně mladé vyhazovat v krabici. Kačenka má dlouhou srst, bude nutné o ní pečovat. Vhodná pouze do bytu.

Jerry

JerryZdroj: Městský útulek Děčín

Jerry je asi 7 týdnů starý kocourek, který byl se sourozenci odložen 24. června 2023 v krabici ve Starých Křečanech. Pan starosta se s námi ihned spojil, a partu koťátek přivezl a svěřil jí do péče našeho útulku. Koťátka jsou zvyklá na člověka, a čistotná. Doufáme, že dotyčný, který se jich takto zbavil, si pro příště nechá kočku vykastrovat, aby nemusel pokoutně mladé vyhazovat v krabici.

Felix 

FelixZdroj: Městský útulek Děčín

Felix je asi 7 týdnů starý kocourek, který byl se sourozenci odložen 24. června 2023 v krabici ve Starých Křečanech. Pan starosta se s námi ihned spojil, a partu koťátek přivezl a svěřil jí do péče našeho útulku. Koťátka jsou zvyklá na člověka, a čistotná. Doufáme, že dotyčný, který se jich takto zbavil, si pro příště nechá kočku vykastrovat, aby nemusel pokoutně mladé vyhazovat v krabici.

Městský útulek Děčín

Městský útulek Děčín.Zdroj: ArchivAdresa útulku: Pod Chlumem 408, 405 02 Děčín III - Staré Město (lokalita nad Semprou a.s.- závod Děčín)
Telefon: 605 801 617
E-mail: utulek@mmdecin.cz
Otevřeno: úterý až neděle 9 – 12 a 13 – 17 hodin

Aktuální nabídku zvířat sledujte také na facebooku děčínského útulku.