Letošního závodu se totiž zúčastnilo neskutečných 112 dětských běžců a tím byl překonán účastnický rekord z roku 2019 kdy běželo 102 dětí. Není vítězů, ani poražených. Vítězem byl každý účastník, který se vydal na běžeckou trať. Po závodu čekala na všechny drobná odměna a také medaile s motivem jiříkovského kláštera sv. Karla Boromejského, které pro nás vyrobil pan Jaroslav Šafr.

Děti běžely ve třech kategoriích, a to mrňata ve věku 0 – 6 let, chlapci a dívky ve věku 7 -10 let a nejstarší kategorie chlapci a dívky ve věku 11 – 15 let. Běžecké výkony všech zúčastněných včetně některých rodičů byly úctyhodné a my všem tleskáme! Pro příští rok si můžete ještě zaznamenat nejlepší časy a příště se je pokusit překonat.