Na začátku března se Vesna znovu vydá na turné po republice. Na koncertech zazní písničky z debutové desky Pátá bohyně, ale také nový singl Nezapomeň, k němuž loni na podzim natočila kapela videoklip v Malém Tibetu. Letos na podzim ho nově pod hlavičkou Warner Music představí na své druhé desce.

„Postupně nám přibývají nové písničky a bude potřeba na čas zalézt do studia a tvořit a tvořit a tvořit. Tohle je poslední turné, kdy mají fanoušci možnost si s námi zazpívat písničky z první desky. Pak přijde pomlka,“ popisuje zpěvačka a textařka Patricie Fuxová.

Obsah turné ale nebude jen o písních folklórního charakteru. V rámci turné My a Vy bude možné už slyšet některou novou tvorbu a koncert v Praze a v Brně bude obohacen o speciální hosty.

„Praha bude speciální nejen díky hudebním hostům, ale také opět přijde řada na tanec,“ slibuje kapela Vesna.

Na koncertě v pražském Lucerna Music baru dojde k řadě netradičních hudebních spojením a svou účast přislíbili interpreti jako Mirai, David Stypka a Kateřina Marie Tichá. Jako vždy budou koncerty zážitkem pro oči, i pro uši. Kostýmy a scénografii si opět vzaly na starosti houslistka Bára Šůstková spolu se svojí sestrou Terezou. Doplňkem turné bude i nový merchandise v originálním provedení.
Sérii šesti koncertů zahájí dívčí kapela v Děčíně, a to v pátek 13. března od 22 hodin.

Vesna je dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové. Za debutovou desku Pátá bohyně (2018) získaly nominaci na Cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Data a místa
13.3.2020 - DĚČÍN - LA GARAGE NOIR
17.3.2020 - BRNO - KABINET MÚZ
23.3.2020 - PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR
28.3.2020 - HRADEC KRÁLOVÉ - NÁPLAVKA
18.4.2020 - KRALUPY NAD VLTAVOU - KD
25.4.2020 - PÍSEK - DIVADLO POD ČAROU

Tatiana Vomáčková