Celé odpoledne probíhalo v pohodovém a zábavném duchu za velké účasti současných a bývalých zaměstnanců, dětí, které náš dětský domov opustily, dětí z DD Krásná Lípa. Dále nás také navštívily paní učitelky ze ZŠ a MŠ Lipová u Šluknova a další hosté, kteří nás navštěvují pravidelně. Pro děti bylo připraveno zábavné vystoupení Honzy Poplety plné her a soutěží. Celou akci hudebně doprovázela romská kapela Trio Gitano s malými tanečnicemi v tradičních kostýmech. Toto zábavné odpoledne bylo zakončeno řáděním dětí v hasičské pěně.

O občerstvení se starali naši kolegové – grilované steaky a klobásy nám připravili strejdové Honza a Pepa, obložené mísy a další dobroty připravily naše tety z kuchyně, malinovku nám točil strejda Pepa a kopečky zmrzliny nás zásobovala teta Veronika. O fotky z celého odpoledne se postarala teta Kačka, a zahradu nám krásně vyzdobily tety Iva, Lucka a Veronika.

Veterán sraz ve Verneřicích.
OBRAZEM: První Veterán sraz ve Verneřicích se vydařil

A v neposlední řadě bychom chtěli poděkovat starostovi obce Lipová za zapůjčení party stanu a zaměstnancům úřadu za jeho postavení. Avšak nejdůležitější pro nás je fakt, že si to užily děti, a ty si to opravdu užily.

David a Věra, Dětský domov Lipová u Šluknova