Severočeská crossover/nu-metalová čtyřka A New Chapter ještě před Vánocemi přichází s druhým letošním singlem v podobě lyric videa. Skladba „Hrdinové“ si v textu bere ironicky na paškál ty nejhorší charakterové vlastnosti lidí, zrcadlící se často např. v komentářích na sociálních sítích od internetových „hrdinů", bohužel tak typických pro dnešek.

Zdroj: Youtube

„Stejnou formou byl přitom v létě vydán i náš singl „Life Happens“, obě dvě písně pak byly spolu uveřejněny na sedmipalcovém, ručně vyráběném lathe cut vinylu, který vyšel v ultra-limitované edici pouhých 33 ks. Na skladě je nyní už jen několik pár posledních kousků. Lze si je objednat přímo u kapely, tedy optimálně prostřednictvím e-mailu či některého z kapelních profilů (odkazy níže). Skladby jsou také k poslechu už i na Spotify i dalších streamovacích platformách,“ připomíná zpěvák děčínské kapely Cjob. A beník kapely? Ten je přitom z Ústí, kde zajímavě i nadšeně učí děti i teenagery hrát na bicí.

Zdroj: Youtube

Nové singly nahráli A New Chapter ve studiích "I" a HollySound v červnu letošního roku pod producentskou taktovkou Martiny Hollyho Hollandra (Viktor Dyk & WAW, RockOpera), který se postaral také o mix i mastering. Videa k novinkám si pak vzal na starost Kuba Wittgruber, jinak frontman spřízněné kapely Breed. Zajímavostí u toho novějšího singlu je rozhodně i fakt, že vznikal bez použití jakékoliv počítačové grafiky, je tedy poskládaný jen z reálně točených záběrů. Veškeré texty tak byly proměněny v prach na terásce v domácím grilu.

O kapele
Facebook
YouTube 
Bandzone
Instagram: 

Děkujeme za podporu! Za děčínské A New Chapter zdraví její zpěvák JCob

Radek Strnad