Vydejte se ke Sněžníku
KDY: Kdykoliv
KDE: Děčínský Sněžník
ZA KOLIK: Zdarma

Pokud přemýšlíte, kam si udělat procházku během prodlouženého víkendu, vydejte se probouzející se krajinou k rozhledně Děčínský Sněžník. Dostanete se tam po zelené turistické trase z Jílového u Děčína. Přímo z Děčína nebo ze Sněžníku pak k místu vede červená trasa. Autem se dostanete nejblíže 1,5 kilometru pod rozhledny, dál už musíte po svých.

Vydejte se na Kvádrberk
KDY: Kdykoliv
KDE: Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

Na okraji Děčína je stolová hora Kvádrberk. Na jejím vrcholku stojí obelisk vztyčený v roce 1879. Vznikl u příležitosti stříbrné svatby císaře Františka Josefa I. a císařovny Alžběty. Vrchol hory se nachází v nadmořské výšce 289 metrů. Zajímavé jsou také označení tohoto místa. Název Stoličná hora je uměle vytvořený a není místními prakticky používán a název „Kvádrberk“ je obecně používán pro celou Děčínskou výšinu. Název „Kvádrberk“ charakterizuje tvar vrcholového skalního útvaru, který, díky vodorovné plošině a na ni navazující kolmé západní stěně, budí směrem od Děčína dojem skutečnéhokvádru.

Zahrajte si hru Výbušná koťátka
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 509 Kč

Pokud rádi hrajete napínavé hry, právě jste našli tu pravou! Populární hra z kickstarteru Výbušná koťátka je kočičí verzí ruské rulety. Hráči si postupně během tahů dobírají karty z balíčku, avšak jakmile jeden z nich obdrží kartu vybuchujícího koťátka, hru prohrává. Některé karty vám ale pomohou se výbuchu vyhnout, třeba tím, že se budete moci podívat na karty ještě předtím než si je vezmete, přinucením protihráče vzít si několik karet najednou nebo zamícháním balíčku. Hra je určena pro 2-5 hráčů a věřte, že s každou další kartou je hra napínavější a napínavější. Objevte své skryté strategické dovednosti a užijte si spoustu zábavy s rodinou, přáteli a Výbušnými koťátky.

Vyzkoušejte hru Desítka
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Pd 489 Kč

Zahrajte si s rodinou nebo s kamarády na párty zábavnou vědomostní hru Desítka, u které nebudete muset na svůj tah čekat tak dlouho jako u jiných her. Hra obsahuje různé vědomostní okruhy, ke kterým přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Odpovíte-li na otázku správně, získáváte jeden z žetonů odpovědí jako bod. V dalším kole můžete hledat další správnou odpověď na otázku. Odpovíte-li špatně, můžete však získané body z předchozího kola ztratit. Risknete to nebo budete raději hrát na jistotu? Hra Desítka je skvělou hrou pro partu přátel, kteří si u ní užijí spoustu zábavy.

NZahrajte si hru Agar.io
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Zdarma

Dlouhou chvíli si můžete zkrátit hraním hry Agar.io. Hru najdete na internetu a její princip je snadný. Každý hráč ovládá kuličku. Cílem hráčů je zvětšit svou kuličku tak, aby byla největší na herní mapě. Toho lze dosáhnout tak, že sbíráte malé nehybné kuličky, nebo, v pozdější fázi hry, pohltíte hráče, jejichž kulička je menší než vaše. Hodně štěstí.