Swap čili výměnný lazárek oblečení a bot
KDY: Sobota 29. ledna od 14 do 16 hodin
KDE: Městské divadlo Varnsdor
ZA KOLIK: 50 korun, děti zdarma

Přeplněné šatní skříně a pocit, že nemám co na sebe – situace, kterou znají téměř všechny ženy. Levným, zábavným a elegantním řešením je svézt se na „swapovací“ vlně a poslat dál, co nepotřebuji, výměnou za něco neokoukaného. Třetí varnsdofský SWAP aneb výměnný bazárek oblečení, bot a hraček je skvělou příležitostí provětrat šatník a vyměnit okoukané kousky za něco nového. Výtěžek ze vstupného bude použit na akce a projekty komunitní zahrady. Nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme zdroje a prodlužujeme životní cyklus výrobků.

Eliška a jiné královny
KDY: Neděle 30. ledna od 15 hodin
KDE: Městská knihovna, Děčín
ZA KOLIK: děti 50 korun, doprovod zdarma

Nedělní loutková pohádka pro děti od 3 let a jejich rodiče. O velikánkách, které ve svém oboru dokázaly překonat muže - automobilová závodnice Eliška Junková, babička Boženy Němcové či Johanka z Arku. Hraje divadlo Toy Machine Praha.

Zajděte na film Zlato
KDY: Neděle 30. Ledna od 19:30
KDE: Kinosál DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: 130 korun 

Rumburské kino láká návštěvníky v neděli večer na australský film s českými titulky Zlato. Uprostřed rozlehlé, jedinečné a nelítostné australské pouště se odehrává drsný thriller o chamtivosti, která dokáže zatemnit lidskou mysl. Jak daleko dokáží lidé zajít při cestě za nesmírným bohatstvím?