Udělejte si výlet do děčínské zoologické zahrady
KDY: Denně od 8 do 19 hodin
KDE: Zoologická zahrada, Děčín
ZA KOLIK: 120 korun, děti 70 korun

Pokud máte rádi zvířata, můžete se vypravit na výlet do děčínské zoologické zahrady. Otevřena je během letních prázdnin každý den od 8 do 19 hodin. Prohlédnout si můžete celou řadu zvířat, například muflony, kachny nebo mravenečníky. Vstupné do zoo stojí pro dospělého 120 korun, děti platí 70 korun.

Děčínský zámek zve na noční hrané prohlídky
KDY: Pátek 26. a sobota 27. srpna od 19, 20, 21 a 22 hodin
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 220 nebo 160 korun

Zámek v Děčíně zve na noční hrané prohlídky. Hrané noční prohlídky nás tentokrát zavedou do časů, kdy zámek navštívil slavný skladatel Fryderyk Chopin. Jak to bylo s ním a jeho láskou, dcerou hraběte Františka Antonína Thuna? To vše a mnohem více se dozvíte v nočních prohlídkách. Rezervace prohlídek probíhá přes internetové stránky zámku. Prohlídky jsou v sobotu a v neděli od 19, 20, 21 a 22 hodin. Vstupné je 220 nebo 160 korun.

V parku Hostelu Děčín chystají na neděli bleší trh
KDY: Neděle 28. srpna od 8 do 12 hodin
KDE: Park u Hostelu Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

Pokud rádi navštěvujete bleší trhy, tak zbystřete. V neděli 28. srpna se bleší trhy konají v parku Hostelu Děčín. Akce se koná poblíž křižovatky ulic Teplická a Na Skřivance. Na trhu lze sehnat nábytek, nádobí, vybavení, oblečení, knihy nebo cennosti.

Rumburk hostí dětskou burzu
KDY: Sobota 27. srpna od 10 hodin
KDE: Velký sál DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: Vstup zdarma, prodej 50 korun

Vyrostly vaše děti z další velikosti? Potřebujete prodat menší velikost a koupit větší? Opět vyklízíte skříně a třídíte hromady oblečení? Přijďte na burzu dětského oblečení v Domu kultury v Rumburku

Prohlídka Thunovské kaple
KDY: Sobota 27. a neděle 28. srpna od 13 hodin
KDE: Thunovská kaple, Děčín

Komentovaná prohlídka mimořádně cenné památky kaple sv. Jana Nepomuckého. Rezervace není nutná. Přijďte na akci a zjistěte zajímavosti o této stavbě.