Zajděte na Růženku
KDY: Kdykoliv
KDE: Růžová
ZA KOLIK: Zdarma

V obci Růžová na Pastevním vrchu stojí nepřehlédnutelná rozhledna Růženka. Vyhlídková věž neobvyklého tvaru byla veřejnosti otevřena před třemi lety. Betonová rozhledna netypického vzhledu je sice jen 6 metrů vysoká, navzdory rozměrům je z ní však vynikající kruhový rozhled. Na severu je vidět celé panorama saských stolových hor, tyčících se nad údolím Labe - Velký a Malý Zschirnstein, Pfaffenstein, Lilienstein, Zirkelstein, Schrammsteine a pískovcové skalní stěny v oblasti Pravčické brány. Pokud máte rádi cesty do přírody, neváhejte a vydejte se do Růžové.

Vydejte se do zoo
KDY: Denně od 8 do 18 hodin
KDE: Děčín
ZA KOLIK: Dospělí 100 Kč, děti 70 Kč

Po dlouhé době se v Česku otevřely zoologické zahrady a v Děčíně tomu není jinak. Zoo je otevřena ve velmi omezeném režimu. Pro návštěvníky je přístupný pouze venkovní areál, ptačí dům a expozice Rajské ostrovy jsou uzavřeny. Nekonají se komentovaná krmení ani hromadné akce pro veřejnost. Maximální kapacita je omezena na 400 osob, které mohou být v jednu chvíli v areálu zoo. Zároveň platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest. 

Zahrajte si hru Cool Games Seňor Pepper
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 447 Kč

Mistr Pepper vám to pořádně opepří! Hoďte karty do placu a chňapněte tu pravou papričku. Toto je opravdu zábavná hra pro celou rodinu. Vyložte karty na stůl a lapněte co nejrychleji papriku správné barvy. Chce to postřeh. Chce to správný úsudek. Nerozptylujte se a soustřeďte se na hru.

Přečtěte si knihu 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou
KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK: Od 299 Kč

Téměř třicetiletý prodavač a příležitostný cestovatel, Jan Rendl, se rozhodne pěšky přejít Jižní Ameriku. Jak to může dopadnout? Vzdoruje jazykové bariéře, drogám v kolumbijských ulicích a všudypřítomné chudobě. Vydává se do nitra kontinentu, aby poznal nový svět i sám sebe. V Kolumbii se setkává s neuvěřitelně srdečnými lidmi a naprostým minimem překupníků. Dostává se do Ekvádoru, který mu pokládá do cesty všechny překážky ze svého arzenálu. Dokáže se popasovat s nelidským vedrem v horách či lijáky uprostřed deštných pralesů? Opravdu se zatoulá do jediné české hospody na kontinentu a okoření si putování pekelnou kocovinou? Proč se v Peru málem ožení a následně sám vyběhne menší šestitisícovku? Zkrátka nemá na cestách ani chvíli klid. A to ještě netuší, co ho čeká na hranici s Bolívií.

Podívejte se na film Občanský průkaz
KDY: Kdykoliv
KDE: Internet
ZA KOLIK: Předplatné od 199 Kč/měsíc

Podívejte se na český film z roku 2010 občanský průkaz. Ve filmu hrají Libor Kovár, Matouš Vrba nebo Jakub Sárka. Prostřednictvím tohoto filmu se vrátíme do sedmdesátých let v Československu. Čtyři kluci na prahu dospělosti poznávají lásku i život a urputně se snaží vyhnout vojně. Na film se můžete podívat na Netflixu, jehož předplatné začíná na 199 korunách měsíčně.