Minifestival Rogalo DC pokračuje
KDY: Neděle 3. července od 15 do 18 hodin
KDE: Smetanovo nábřeží, Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

První prázdninovou neděli si opět můžete zpříjemnit návštěvou Smetanova nábřeží a tradičního multižánrového minifestivalu Rogalo DC. Od 15 hodin vystoupí Circus Ponorka, od 16 hodin Žyhadloo a od 17 hodin příchozí pobaví pražská skupina Manu.

Přednáška Jaroslava Duška
KDY: Pátek 1. července od 19 hodin
KDE: Jižní zámecké zahrady, Děčín
ZA KOLIK: 300 Kč/ 220 Kč

Přednáška úspěšného českého herce a improvizátora Jaroslava Duška. Humorné pojednání o životě a smrti, lásce a strachu, o cestě k vnitřní svobodě.

Divadelní představení na děčínském zámku
KDY: Sobota 2. července od 18 hodin
KDE: Jižní zámecké zahrady, Děčín
ZA KOLIK: 300 korun

Činoherák odehraje představení Bratrstvo kočičí pracky v prostředí zámeckých zahrad v Děčíně. Nahlédněme na dobrodružství populární pětice z perspektivy údajně největších záporáků v dějinách Mladého hlasatele.

Hudební vystoupení ve Varnsdorfu
KDY: Pátek 1. července od 18 hodin
KDE: Městská knihovna, Varnsdorf
ZA KOLIK: 120 korun

Pokud máte rádi hudbu, můžete vyrazit do Varnsdorfu, kde se koná hudební vystoupení kapely Náhodou. Vstupné na akci je 120 korun.

Zámecké slavnosti
KDY: Pátek 1. července a sobota 2. července
KDE: Šluknovský zámek a zámecký park
ZA KOLIK: 100 Kč/50 Kč

Zámecké slavnosti se konají v pátek a v sobotu na Šluknovském zámku a zámeckých zahradách. Těšit se můžete na koncerty Adama Mišíka, Čechomoru nebo Queen Revival. Vstupenky na páteční program stojí 50 korun, na sobotní pak 100 korun. Celý program naleznete na internetových stránkách města Šluknov.