DJS advent Tour
KDY: Pátek 16. prosince od 16 hodin
KDE:  Informační centrum u knihovny, Děčín

U infocentra pod knihovnou vám zpříjemní páteční odpoledne parta djs  Decksters group

Vánoční trhy na Husovce
KDY: Sobota 17. prosince od 10 do 18 hodin
KDE: Husovo náměstí, Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

Stánky jsou otevřeny na Husově náměstí od 10 hodin, kulturní program začíná ve 14 hodin, kdy vystoupí se svým představením členové DDM Děčín. V 15 hodin pobaví příchozí česká Edith Piaf Radka Fišarová s kytaristou Miroslavem Linkou a akordeonistou Sašou Yasinskim. V 16 hodin se představí Děčínský smíšený sbor a program v 17 hodin uzavře svým vystoupením Nina Radnická.

Co když přijede kníže?
KDY: Neděle 18. prosince od 14 hodin
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 160 korun pro dospělé, 120 korun pro děti

Aneb pomozte nám přichystat Vánoce u Thunů. 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 hlavní nádvoří. Hrané vánoční prohlídky vás doslova vtáhnou do děje. Na zámku v Děčíně probíhá také adventní trh od 10 do 18 hodin

Guitar arte trio vystoupí na zámku
KDY: Neděle 18. prosince od 18 hodin
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 150 korun

Guitar Arte Trio a Alexandr Fesjuk vystoupí v Barokním sále děčínského zámku. Oblíbené kytarové trio se svým hostem uvede adventní a vánoční skladby mnoha žánrů a autorů. Hostem bude tentokrát vynikající klarinetista ukrajinského původu Alexandr Fesjuk.

Loutková revue Vánoční čas
KDY: Neděle 18. prosince od 15 hodin
KDE: Městské divadlo, Děčín
ZA KOLIK: 50 až 70 korun

Loutková revue Vánoční čas Loudadlo Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých Vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.

Vánoční krmení lesní zvěře
KDY: Sobota 17. prosince od 14 hodin
KDE: Sraz u bývalé hájovny na konci Hřbitovní ulice, Varnsdorf
ZA KOLIK: Zdarma

Přírodovědný klub vás zve na tradiční akci přikrmování lesní zvěře. K nadílce můžete přispět jablky, mrkví, semínky, bramborami, řepou.